• Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
ITBiz.cz
ITBiz.cz
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky

ZAGG rozšiřuje své působení na českém trhu

ITBiz.cz
9. 12. 2016
| Tiskové zprávy

Už i čeští zákazníci budou moci své mobilní telefony „dovybavit“ příslušenstvím od renomované americké společnosti ZAGG.
Na český trh vstupuje společnost ZAGG, která je jedním z předních výrobců řešení na ochranu displejů, ochranných pouzder, napájecích řešení a dalšího příslušenství pro smartphony a tablety. Založil ji americký podnikatel v malé domácí dílně. Její název je trochu neobvyklý a představuje kombinaci vynalézavosti, inspirace a ironie. V roce 2005 dostal zakladatel společnosti jako dárek hodinky a hledal proto způsob, jak je ochránit před poškozením a poškrábáním. Řešení nalezl v extrémně odolné fólii, která byla původně vynalezena za účelem ochrany lopatek vojenských vrtulníků před poškozením ve vysoké rychlosti. Vznikly tak produkty InvisibleShield. Ty se nyní prodávají po celém světě a Již několik let jsou jedním z nejúspěšnějších řešení na ochranu displejů. Je to nejprodávanější fólie na americkém trhu a jedna z nejoblíbenějších značek v Evropě. Celosvětově společnost ZAGG vlastní následující značky mophie a IFROGZ.

Společnost ZAGG se však rozhodla neorientovat se pouze na ochranu mobilních zařízení, ale také na rozšíření možností jejich používání. V roce 2010 uvedla převratnou klávesnici pro tablety, kterou je možné se zařízeními spárovat přes Bluetooth. Umožňuje tak používat tablet stejně jako přenosný nebo stolní počítač. Za tímto úspěchem stály další produktové inovace. Společnost představila inovativní stojánek pro tablety a klávesnice doplněný o speciální funkční tlačítka. Některá z řešení společnosti jsou tak užitečná, že se v podstatě stala standardem v oboru.

Související příspěvky

Tiskové zprávy

Ministerstvo pro místní rozvoj nabízí odměny za odhalení bezpečnostních děr ve svých IT systémech

16. 7. 2025
Zprávičky

Pentagon bude využívat chatbota Grok, s firmou xAI má smlouvu za 200 milionů dolarů

16. 7. 2025
Výdaje na zabezpečení v Evropě i letos porostou
Zprávičky

Oracle investuje tři miliardy dolarů do datových centrech v Německu a Nizozemsku

16. 7. 2025
Linus Torvalds má 50 let
Články

Red Hat Enterprise Linux for Business Developers umožňuje sladit vývoj aplikací s produkčním provozem

16. 7. 2025

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů .

Zprávičky

Pentagon bude využívat chatbota Grok, s firmou xAI má smlouvu za 200 milionů dolarů

ČTK
16. 7. 2025

Ministerstvo obrany Spojených států začne využívat chatbota Grok americké společnosti xAI miliardáře Elona Muska.

Výdaje na zabezpečení v Evropě i letos porostou

Oracle investuje tři miliardy dolarů do datových centrech v Německu a Nizozemsku

ČTK
16. 7. 2025

Americká společnost Oracle v příštích pěti letech plánuje investovat do datových center v Německu

Infrastruktura jako kód: Zjednodušte své implementace v cloudu automatizací

Meta investuje stovky miliard dolarů do datových center pro superinteligenci

ČTK
16. 7. 2025

Společnost Meta Platforms investuje stovky miliard dolarů do vybudování několika obřích datových center na

Sophos představil XDR řešení pro synchronizované zabezpečení

Počet kybernetických incidentů v ČR byl v červnu druhý nejnižší za poslední rok

ČTK
15. 7. 2025

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) evidoval v červnu v ČR druhý

Nvidia po souhlasu od Trumpovy vlády obnoví prodej čipů pro AI do Číny

ČTK
15. 7. 2025

Americký výrobce čipů Nvidia získal od vlády prezidenta Donalda Trumpa souhlas s prodejem svých

EK představila nový kodex pro AI, zabývá se autorskými právy nebo bezpečností

ČTK
15. 7. 2025

Evropská komise zveřejnila nový dobrovolný kodex postupů pro poskytovatele výkonných systémů umělé inteligence (AI),

750 zaměstnanců ČSOB se díky Atosu zvládlo rychle přesunout do domácích kanceláří

Čína schválila firmě Synopsys akvizici podniku Ansys za 35 miliard dolarů

ČTK
15. 7. 2025

Čínský regulační úřad s podmínkami schválil záměr výrobce softwaru pro návrh čipů Synopsys převzít

Dell 14 a 16 Premium: Nástupce XPS přináší větší výkon a dlouhou výdrž baterie

Dell 14 a 16 Premium: Nástupce XPS přináší větší výkon a dlouhou výdrž baterie

Pavel Houser
14. 7. 2025

Společnost Dell Technologies představila nové vlajkové lodě svého portfolia notebooků, které navazují na sérii

Tiskové zprávy

Ministerstvo pro místní rozvoj nabízí odměny za odhalení bezpečnostních děr ve svých IT systémech

AI pomoc pro přetížené týmy ve finančním sektoru

HP představuje digitální tiskový stroj HP Indigo 6K+

GFI Archiver integruje AI CoPilot pro výkonnější správu e-mailových archivů

Společnost Cato Networks jmenována lídrem v magickém kvadrantu 2025 Gartner Magic Quadrant pro platformy SASE

Společnost QNAP představuje myQNAPcloud One Beta

Zpráva dne

Květen je měsícem růstu, můžete růst s Windows 11 jen za €20.00!

Květen je měsícem růstu, můžete růst s Windows 11 jen za €20.00!

Redakce
15. 5. 2025

Kupte Windows 11 CDkey od Goodoffer24.com a můžete růst s tímto OS jak při...

Komentujeme

Chvála černých skřínek

Malé modely AI mají být velkým trendem

Pavel Houser
3. 1. 2025

V záplavě prognóz technologického vývoje (nejen) v roce 2025 zde prozatím trochu zapadlo jedno téma, které...

Slovník

3D

Benefity

Vyhledávací robot

Nejpopulárnější články

Žádný obsah není dostupný

Kategorie

  • Články
  • Komentujeme
  • Slovník
  • Tiskové zprávy
  • Zprávičky

Portál ITbiz.cz přináší informace z IT a byznysu již od roku 2006. Provozuje jej internetové vydavatelství Nitemedia. Hosting zajišťuje společnost Greenhousing.cz. Mezi další naše projekty patří například ABClinuxu.cz a Sciencemag.cz. Na stránce Redakce naleznete informace o redakci a možnostech inzerce.

Rubriky

Akce a události Byznys Cloud Ekomerce Hardware Internet Operační systémy Podnikový software Právo Science Security Technologie Telekomunikace Veřejná správa Vývoj a HTML Zpráva dne České IT
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
  • Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události

© 2019 Vydává Nitemedia s.r.o. Hosting zajišťuje Greenhousing.cz.

Tento web používá cookies. Pokračováním dáváte souhlas s jejich používáním. Více na itbiz.cz/soukromi.