• Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
ITBiz.cz
ITBiz.cz
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky

Canon představuje nové tiskárny a multifunkční zařízení i-SENSYS určené malým firmám a domácím kancelářím

ITBiz.cz
20. 3. 2018
| Tiskové zprávy

Společnost Canon, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, dnes představila nové stroje z rodiny oblíbených multifunkčních zařízení a tiskáren i-SENSYS. Konkrétně jde
o modelové řady i-SENSYS MF520, i-SENSYS MF420 a i-SENSYS LBP210, které byly navrženy speciálně pro malé firmy a domácí kanceláře. Podporují flexibilní využití a umožňují vlastní nastavení pracovních požadavků, čímž firmám zajišťují vysokou kvalitu výstupů při zachování nižších nákladů.

Představením nových zařízení vybavených řadou inteligentních vlastností posiluje Canon svou nabídku monochromatických tiskáren. Současně zákazníkům pomáhá řešit tři významné oblasti: zabezpečení, produktivitu a ovládání.

Zabezpečení na prvním místě

Zabezpečení je pro firmy prioritou číslo jedna, a proto obsahují tiskárny řady i-SENSYS LBP210
a multifunkce řady i-SENSYS MF420 a i-SENSYS MF520 celou škálu řešení, jež vylepšují ověření identity u připojovaných zařízení. Správci mohou řídit přístup k zařízením a chránit dokumenty v tiskovém prostředí pomocí následujících řešení: vestavěného přihlašování – Universal Login Manager (ULM), na bázi cloudu – uniFLOW Online a uniFLOW Online Express nebo na lokálním serveru – uniFLOW. Inovovaná řada zařízení tak snižuje hrozbu vzniku finančních škod či poškození dobrého jména firmy v důsledku nežádoucího úniku dat.

Zvýšení produktivity

Nová zařízení rodiny i-SENSYS jsou navržena tak, aby byla každá stránka kvalitní i při tisku rychlostí až 43 listů za minutu. Zároveň nabízejí jednoprůchodové, oboustranné skenování a kopírování během několika sekund. To vše přispívá k výraznému urychlení zpracování dokumentů a časovým úsporám, což firmám poskytuje více prostoru na jiné potřebné činnosti.

Díky řešení Mobile Portal mohou uživatelé bezpečně tisknout bezdrátově přímo ze svých tabletů
a mobilních telefonů. Nové tiskárny a multifunkce jsou kompatibilní se stávajícími aplikacemi
a technologiemi, včetně aplikace Canon PRINT Business app či platforem AirPrint či Mopria.
„Za pochodu“ tak lze snadno tisknout i skenovat.

V zařízeních jsou implementovány technologie společnosti Canon, jako jsou ověření pravosti tonerů Genuine Cartridge nebo automatické odstranění plomby Auto Seal Removal, která zkracuje čas potřebný pro instalaci a zefektivňují správu zařízení. Posilují tak vyšší produktivitu a zvyšují konkurenceschopnost firmy.

Nastavení pracovních toků

Nově představená zařízení, jejichž snadná instalace umožňuje použití během několika minut, přinášejí mnoho úsporných vlastností snižujících nároky na údržbu i celkové náklady na tisk. Patří mezi ně intuitivní barevný dotykový displej s úhlopříčkou o velikosti 12,7 cm, který ve spojení s Application Library nabízí uživatelům možnost nastavit si na jeden dotek pracovní úkony podle svých potřeb. Tato funkce umožňuje správcům jednoduše a efektivně seskupovat úlohy a rozesílat naskenované dokumenty jako přílohy elektronické pošty či jednoduše kopírovat dokumenty.

„Nová zařízení i-SENSYS zcela naplňují potřeby malých firem, včetně podpory stále rozšířenější flexibility práce. Naše stroje v sobě kombinují vynikající kvalitu tisku a spolehlivost, jimiž jsou produkty společnosti Canon známé. Přispívají tak k řešení nejpalčivějších problémů, se kterými se naši zákazníci potýkají. Opět můžeme být hrdí na to, že dokážeme klientům poskytovat nástroje odpovídající moderním pracovním postupům, a to bez jakýchkoliv kompromisů v oblasti kvality nebo nákladů,“ uvedl Anil Jagpal, ředitel marketingu společnosti Canon Europe, při představení nových tiskáren.

Zařízení řad i-SENSYS MF520, i-SENSYS MF420, a i-SENSYS LBP210 budou na evropském trhu k dispozici od dubna 2018.

Související příspěvky

Tiskové zprávy

Společnost Epson představila speciální edici Lifestudio Flex Lux

27. 2. 2026
Tiskové zprávy

AI pomáhá odhalit vzácná onemocnění včas. Vývoj podporuje AWS

27. 2. 2026
HPE představuje nové routery Juniper PTX
Články

HPE představuje nové routery Juniper PTX

27. 2. 2026
750 zaměstnanců ČSOB se díky Atosu zvládlo rychle přesunout do domácích kanceláří
Zprávičky

Netflix ustoupil v bitvě o Warner Bros, slavná studia tak může převzít Paramount

27. 2. 2026

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů .

Zprávičky

750 zaměstnanců ČSOB se díky Atosu zvládlo rychle přesunout do domácích kanceláří

Netflix ustoupil v bitvě o Warner Bros, slavná studia tak může převzít Paramount

ČTK
27. 2. 2026

Americký provozovatel streamovací platformy Netflix odmítl zvýšit nabídku na převzetí filmových studií a streamovací

Ruské úřady se rozhodly Telegram zablokovat na začátku dubna

ČTK
27. 2. 2026

Ruské úřady rozhodly, že začátkem dubna zablokují komunikační platformu Telegram, uvádí ruský server RBC

750 zaměstnanců ČSOB se díky Atosu zvládlo rychle přesunout do domácích kanceláří

GFI Software ustanovila Zebra Systems výhradním distribučním partnerem pro Severní Ameriku

itbiz
26. 2. 2026

Společnost GFI Software oznámila konsolidaci své severoamerické distribuce pod Zebra Systems LLC, která je

Huawei AI ilustracni

Výsledky a výhled Nvidie překonaly odhady, vzrostly příjmy z datových center

ČTK
26. 2. 2026

Americký výrobce čipů Nvidia zvýšil ve čtvrtém čtvrtletí tržby meziročně o 73 procent na

Apple přesune část výroby svého malého počítače Mac mini z Asie do Houstonu

ČTK
26. 2. 2026

Americká společnosti Apple přesune část výroby svého malého stolního počítače Mac mini z Asie

Revolut zvažuje, že letos prodá investorům nové akcie

ČTK
26. 2. 2026

Britská internetová finanční společnost Revolut zvažuje, že ve druhé polovině letošního roku prodá investorům

Nová nabídka od Paramountu může být lepší než ta od Netflixu, připustil Warner

ČTK
25. 2. 2026

Aktualizovaná nabídka mediálního konglomerátu Paramount Discovery na převzetí skupiny Warner Bros. Discovery (WBD) zahrnuje

Platební společnost Stripe má zájem o převzetí PayPalu

ČTK
25. 2. 2026

Platební společnost Stripe zvažuje převzetí celé nebo alespoň části americké firmy PayPal. S odvoláním

Tiskové zprávy

Společnost Epson představila speciální edici Lifestudio Flex Lux

AI pomáhá odhalit vzácná onemocnění včas. Vývoj podporuje AWS

T-Mobile v roce 2025 – hospodářské výsledky

Operátoři zachytí 3 miliony podvržených hovorů každý měsíc

Mobilní svět a rostoucí náklady kyberútoků

Česká obchodní inspekce uskutečnila v minulém roce 751 kontrol internetových obchodů, porušení předpisů zjistila v 639 kontrolách

Zpráva dne

Nedávejte svým milovaným na Mikuláše sladkosti, radši Windows 11 CDkey od Goodoffer24.com!

Nedávejte svým milovaným na Mikuláše sladkosti, radši Windows 11 CDkey od Goodoffer24.com!

Redakce
5. 12. 2025

Na Mikuláše ani sladkosti, už vůbec ne uhlí ani brambory, ale radši nový software,...

Kalendář

Bře 12
Celý den

IT Security Worshop

Dub 15
Celý den

Energy Vision

Zobrazit kalendář

Komentujeme

itbiz kamil pittner

Platformové inženýrství: popularita termínu může vést ke zmatení

Kamil Pittner
2. 1. 2026

Podobně jako v případě DevOps se i termín platformové inženýrství stal natolik oblíbeným, až se začal...

Slovník

cdmaOne

PSD2 (Payment Services Directive)

Autorepeat

Kategorie

  • Články
  • Komentujeme
  • Slovník
  • Tiskové zprávy
  • Zprávičky

Portál ITbiz.cz přináší informace z IT a byznysu již od roku 2006. Provozuje jej internetové vydavatelství Nitemedia.  Mezi další naše projekty patří například ABClinuxu.cz a Sciencemag.cz. Na stránce Redakce naleznete informace o redakci a možnostech inzerce.

Rubriky

Akce a události Byznys Cloud Ekomerce Hardware Internet Operační systémy Podnikový software Právo Science Security Technologie Telekomunikace veře Veřejná správa Vývoj a HTML Zpráva dne České IT
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
  • Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události

© 2019 Vydává Nitemedia s.r.o. Hosting zajišťuje Greenhousing.cz.

Tento web používá cookies. Pokračováním dáváte souhlas s jejich používáním. Více na itbiz.cz/soukromi.