• Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
ITBiz.cz
ITBiz.cz
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky

Dell Technologies Forum 2023 se zabývalo umělou inteligencí

itbiz
29. 11. 2023
| Články
Dell Technologies Forum 2023 se zabývalo umělou inteligencí

Marc O'Regan, CTO pro EMEA Dell Technologies

Dell Technologies Forum, každoroční technologická akce, se letos uskutečnila 22. listopadu v pražském O2 Universu. Akce se zúčastnilo přes 1 000 profesionálů i nadšenců, které zajímají nové technologie a jejich využití pro podporu firemního růstu. Účastníci se seznámili s experty v oboru v rámci formálního programu i networkingu.

Dopolední program zahájila keynote Marca O’Regana, CTO pro EMEA společnosti Dell Technologies, po které následovala panelová diskuze k tématu umělé inteligence moderovaná Miroslavem Filipem, Enterprise Segment Sales Managerem z Dell Technologies. Diskuze se zúčastnili odborníci z SAS Insitute, Microsoftu a Intelu.

Odpolední program ukázal zapojení umělé inteligence napříč firemním IT

Odpolední program byl rozdělen na tři části. V hlavním sále proběhl program s názvem The DataCenter Story, který se zabýval moderním ukládáním firemních dat, jejich zabezpečením a obnovou v případě útoku. Představeny byly také nová řešení Dell APEX, která zajišťují plynulý přechod do multicloudu.

V druhém sále byly představeny nové produkty pro pracovní prostředí od počítačů, přes notebooky až po periferie, včetně procesorů Intel, nebo toho, jak do firemních procesů vstupuje umělá inteligence. Představeny byly také novinky v recyklaci produktů.

Program třetí části byl nazván Future of Servers, Edge & AI a experti se v něm zabývali novinkami v portfoliu Dell PowerEdge serverů nebo novou platformou Dell NativeEdge. Svými zkušenostmi přispěli také zástupci firem Microsoft, NVIDIA nebo AMD.

Obsahu jednotlivých tracků odpovídala také expo zóna, která nabídla přehlídku nejnovějších serverů a dalších infrastrukturních či bezpečnostních produktů, ale také počítačů, notebooků a periferií pro hybridní práci. Návštěvníci si mohli prohlédnout také Concept Luna, návrh udržitelného počítače.

Partneři Dellu si odnesli ocenění

V závěru konference společnost Dell Technologies udělila ocenění Partner Awards 2023. Partnerem roku se stala společnost DATA FORCE a programem provázel Milan Hrabovský – Regional Channel Sales Manager. Ocenění v celkem 10 kategoriích jsou udělována partnerům za rozvoj podnikání v rámci partnerského programu společnosti Dell Technologies a za to, že svým zákazníkům otevírají nové možnosti díky technologickým řešením.

Rubriky: Akce a událostiČeské IT

Související příspěvky

Sophos představil XDR řešení pro synchronizované zabezpečení
Zprávičky

Nový kybernetický zákon dopadne na až 10 000 subjektů

2. 11. 2025
Leo Chen, senior viceprezident společnosti Huawei a prezident prodeje podnikovým zákazníkům
Články

Huawei Connect 2025: AI a zelená transformace v centru pozornosti

30. 10. 2025
Zprávičky

Cloudové služby nakupuje již více než polovina českých firem

30. 10. 2025
Zprávičky

Cílem severokorejských hackerů se stali vývojáři dronů ve střední a jihovýchodní Evropě

29. 10. 2025

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů .

Zprávičky

Sophos představil XDR řešení pro synchronizované zabezpečení

Nový kybernetický zákon dopadne na až 10 000 subjektů

ČTK
2. 11. 2025

Nový zákon o kybernetické bezpečnosti (NIS2) se od listopadu, kdy začíná být účinný, dotkne

Nvidia dodá 260 000 čipů pro AI vládě a firmám v Jižní Koreji

ČTK
1. 11. 2025

Americký výrobce čipů Nvidia se dohodl na dodávkách více než 260.000 svých nejpokročilejších čipů

Čtvrtletní výnosy firmy Alphabet poprvé překonaly 100 miliard dolarů

ČTK
1. 11. 2025

Výnosy americké technologické společnosti Alphabet, jejíž součástí je také internetová společnost Google, ve třetím

Zisk firmy Meta kvůli mimořádným nákladům klesl o 83 %, výnosy vzrostly

ČTK
1. 11. 2025

Americké internetové společnosti Meta Platforms, která provozuje například sociální sítě Facebook a Instagram či

Apple navýšil tržby o 8 % na 102,47 miliardy dolarů, překonal očekávání

ČTK
1. 11. 2025

Americká technologická společnost Apple zvýšila ve čtvrtém čtvrtletí svého finančního roku tržby meziročně o

Microsoftu vzrostl zisk o 12 %, tržby překonaly očekávání analytiků

ČTK
1. 11. 2025

Americká softwarová společnost Microsoft navýšila čistý zisk v prvním čtvrtletí svého finančního roku meziročně

Cloudové služby nakupuje již více než polovina českých firem

Pavel Houser
30. 10. 2025

Polovina podniků uvedla, že v roce 2025 používala informační systém pro řízení a plánování

Cloudovou službu Microsoft Azure zasáhl výpadek, postihl Copilota či aerolinky

ČTK
30. 10. 2025

Cloudovou službu Azure americké firmy Microsoft včera postihl výpadek. Firma to uvedla na webu

Tiskové zprávy

MPO v programu TWIST na projekty výzkumu a vývoje umělé inteligence rozdělí 800 milionů Kč

GFI Software: třetina pracovních uživatelů se zpozdí s e-mailovou odpovědí o více než 1 den

Společnost QNAP oznamuje beta verzi funkce Virtual Machine High Availability (HA) ve Virtualization Station 4

Bezpečné postupy pro vyřazení softwaru a možnosti odkupu

NetApp a Red Hat urychlují modernizaci IT pomocí Red Hat OpenShift Virtualization

Méně dat, více automatizace. EG.D po modernizaci podnikového systému míří k využití AI

Zpráva dne

Neděste se upgradu: Windows 11 Pro na Halloween jen za €20.00 na Goodoffer24

Neděste se upgradu: Windows 11 Pro na Halloween jen za €20.00 na Goodoffer24

Redakce
15. 10. 2025

Halloween je tady a s ním i strašidelné ceny za software! Tak neváhejte a...

Kalendář

Lis 11
Celý den

Umělá inteligence v IT infrastruktuře

Zobrazit kalendář

Komentujeme

Christian Klein, generální ředitel SAP

Digitální suverenita nestojí na ideálech, ale na konkrétních výsledcích

Christian Klein
23. 10. 2025

Diskuse o digitální suverenitě nabývá na celém světě na intenzitě. V dnešní době geopolitické nejistoty a...

Slovník

Timing

ADSL

Long tail

Kategorie

  • Články
  • Komentujeme
  • Slovník
  • Tiskové zprávy
  • Zprávičky

Portál ITbiz.cz přináší informace z IT a byznysu již od roku 2006. Provozuje jej internetové vydavatelství Nitemedia.  Mezi další naše projekty patří například ABClinuxu.cz a Sciencemag.cz. Na stránce Redakce naleznete informace o redakci a možnostech inzerce.

Rubriky

Akce a události Byznys Cloud Ekomerce Hardware Internet Operační systémy Podnikový software Právo Science Security Technologie Telekomunikace veře Veřejná správa Vývoj a HTML Zpráva dne České IT
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
  • Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události

© 2019 Vydává Nitemedia s.r.o. Hosting zajišťuje Greenhousing.cz.

Tento web používá cookies. Pokračováním dáváte souhlas s jejich používáním. Více na itbiz.cz/soukromi.