• Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
ITBiz.cz
ITBiz.cz
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky

Tip: Navigační řádek zrychlí několikanásobně práci

Patrik Just
31. 1. 2014
| Tiskové zprávy

Přední český vývojář a výrobce informačních a ekonomických systémů nadělil k 15. výročí založení firmy novou verzi svého ERP systému PREMIER s názvem X5. Podnikový software prošel řadou inovací, z nichž na první pohled upoutá funkce takzvaného navigačního řádku. Jedná se o inteligentní funkci pro centrální vyhledávání s dvouúrovňovým našeptávačem. Zdánlivě banální funkce dle dostupných testů společnosti zrychlí práci až 4násobně oproti předchozí verzi.
„Nový PREMIER je dalším významným krokem v naší více než patnáctileté snaze přinášet stále přehlednější podnikový ekonomický software s příjemnějším, intuitivnějším a více ergonomickým ovládáním. V systému jsme vylepšili a přidali více než sto funkcí,“ prozradil Boleslav Buzek, zakladatel PREMIER system a dále upřesňuje: *„Navigační řádek je inteligentní funkce pro centrální vyhledávání s dvouúrovňovým našeptávačem. Uživatelé se s ním setkají napříč všemi částmi a moduly systému a jeho databázemi.

Navigační řádek X5

Navigační řádek X5

Jedná se o užitečného pomocníka, který zrychlí práci se systémem až čtyřikrát,“* netají se Buzek. Zrychlování a usnadnění práce je dnes klíčová pro všechny podobné systémy. Praktickými se ukazují i další funkce jako „nalepovací“ poznámky pro úkolování, propojení s IP telefony, rychlý start při kterém se okamžitě propočítají důležité přehledy či přehlednější nástroje pro práci v týmu.

Související příspěvky

Tiskové zprávy

Společnost Epson představila speciální edici Lifestudio Flex Lux

27. 2. 2026
Tiskové zprávy

AI pomáhá odhalit vzácná onemocnění včas. Vývoj podporuje AWS

27. 2. 2026
HPE představuje nové routery Juniper PTX
Články

HPE představuje nové routery Juniper PTX

27. 2. 2026
750 zaměstnanců ČSOB se díky Atosu zvládlo rychle přesunout do domácích kanceláří
Zprávičky

Netflix ustoupil v bitvě o Warner Bros, slavná studia tak může převzít Paramount

27. 2. 2026

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů .

Zprávičky

750 zaměstnanců ČSOB se díky Atosu zvládlo rychle přesunout do domácích kanceláří

Netflix ustoupil v bitvě o Warner Bros, slavná studia tak může převzít Paramount

ČTK
27. 2. 2026

Americký provozovatel streamovací platformy Netflix odmítl zvýšit nabídku na převzetí filmových studií a streamovací

Ruské úřady se rozhodly Telegram zablokovat na začátku dubna

ČTK
27. 2. 2026

Ruské úřady rozhodly, že začátkem dubna zablokují komunikační platformu Telegram, uvádí ruský server RBC

750 zaměstnanců ČSOB se díky Atosu zvládlo rychle přesunout do domácích kanceláří

GFI Software ustanovila Zebra Systems výhradním distribučním partnerem pro Severní Ameriku

itbiz
26. 2. 2026

Společnost GFI Software oznámila konsolidaci své severoamerické distribuce pod Zebra Systems LLC, která je

Huawei AI ilustracni

Výsledky a výhled Nvidie překonaly odhady, vzrostly příjmy z datových center

ČTK
26. 2. 2026

Americký výrobce čipů Nvidia zvýšil ve čtvrtém čtvrtletí tržby meziročně o 73 procent na

Apple přesune část výroby svého malého počítače Mac mini z Asie do Houstonu

ČTK
26. 2. 2026

Americká společnosti Apple přesune část výroby svého malého stolního počítače Mac mini z Asie

Revolut zvažuje, že letos prodá investorům nové akcie

ČTK
26. 2. 2026

Britská internetová finanční společnost Revolut zvažuje, že ve druhé polovině letošního roku prodá investorům

Nová nabídka od Paramountu může být lepší než ta od Netflixu, připustil Warner

ČTK
25. 2. 2026

Aktualizovaná nabídka mediálního konglomerátu Paramount Discovery na převzetí skupiny Warner Bros. Discovery (WBD) zahrnuje

Platební společnost Stripe má zájem o převzetí PayPalu

ČTK
25. 2. 2026

Platební společnost Stripe zvažuje převzetí celé nebo alespoň části americké firmy PayPal. S odvoláním

Tiskové zprávy

Společnost Epson představila speciální edici Lifestudio Flex Lux

AI pomáhá odhalit vzácná onemocnění včas. Vývoj podporuje AWS

T-Mobile v roce 2025 – hospodářské výsledky

Operátoři zachytí 3 miliony podvržených hovorů každý měsíc

Mobilní svět a rostoucí náklady kyberútoků

Česká obchodní inspekce uskutečnila v minulém roce 751 kontrol internetových obchodů, porušení předpisů zjistila v 639 kontrolách

Zpráva dne

Nedávejte svým milovaným na Mikuláše sladkosti, radši Windows 11 CDkey od Goodoffer24.com!

Nedávejte svým milovaným na Mikuláše sladkosti, radši Windows 11 CDkey od Goodoffer24.com!

Redakce
5. 12. 2025

Na Mikuláše ani sladkosti, už vůbec ne uhlí ani brambory, ale radši nový software,...

Kalendář

Bře 12
Celý den

IT Security Worshop

Dub 15
Celý den

Energy Vision

Zobrazit kalendář

Komentujeme

itbiz kamil pittner

Platformové inženýrství: popularita termínu může vést ke zmatení

Kamil Pittner
2. 1. 2026

Podobně jako v případě DevOps se i termín platformové inženýrství stal natolik oblíbeným, až se začal...

Slovník

K-Meleon

Pracovní pohovor

Success fee

Kategorie

  • Články
  • Komentujeme
  • Slovník
  • Tiskové zprávy
  • Zprávičky

Portál ITbiz.cz přináší informace z IT a byznysu již od roku 2006. Provozuje jej internetové vydavatelství Nitemedia.  Mezi další naše projekty patří například ABClinuxu.cz a Sciencemag.cz. Na stránce Redakce naleznete informace o redakci a možnostech inzerce.

Rubriky

Akce a události Byznys Cloud Ekomerce Hardware Internet Operační systémy Podnikový software Právo Science Security Technologie Telekomunikace veře Veřejná správa Vývoj a HTML Zpráva dne České IT
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
  • Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události

© 2019 Vydává Nitemedia s.r.o. Hosting zajišťuje Greenhousing.cz.

Tento web používá cookies. Pokračováním dáváte souhlas s jejich používáním. Více na itbiz.cz/soukromi.