Canon doplňuje rodinu multifunkcí imageRUNNER ADVANCE o nové A4 monochromatické modely

08. October 2018 15:59 0 komentářů

Kompaktnost a spolehlivost bez kompromisů dokládá rychlost tisku až 71 stran za minutu. Intuitivní uživatelské rozhraní usnadní ovládání všech funkcí.

Společnost Canon, světový lídr v oblasti tiskových technologií, dnes uvádí na trh šest nových černobílých modelů řady imageRUNNER ADVANCE pro formát A4. Tato nový zařízení nesou označení iR ADV 525i, iR ADV 525iZ, iR ADV 615i, iR ADV 615iZ, iR ADV 715i a iR ADV 715iZ. 2. edice 3. generace imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 II má v nabídce nahradit aktuální modely 400i/500i, ale zákazníkům nabídne další významný posun v oblasti rychlosti, produktivity a bezpečnosti. Nové modely jsou vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi, jimiž aktuální portfolio produktů 3. generace oplývá. Patří sem například nejnovější firmwarová platforma (Unified Firmware Platform), nástroj uniFLOW Online Express pro řízení nákladů a dále vylepšené bezpečnostní prvky multifunkčních zařízení.

Efektivita jako hlavní cíl

Nové základní modely jsou až o 30 % rychlejší než jejich předchůdci. Dosahují velmi solidní rychlosti až 71 str./min, ale zároveň zůstávají spolehlivé a kompaktní. Dokonale se tak hodí pro malé a střední podniky i do kanceláří a úřadů. Novinky ve výbavě se zaměřují na to, jak uživatelům co nejvíce ušetřit čas. Tomu také odpovídají použité technologie, mezi něž patří například nová tonerová kazeta typu „vše v jednom“, která zajišťuje bezproblémovou výměnu starého toneru za nový, aniž by bylo potřeba volat technika. Všechny stroje 2. edice staví na výhodách, které přinesla 3. generace imageRUNNER ADVANCE. Nové modely jsou postaveny na známém intuitivním uživatelském rozhraní ve spojení s barevným dotykovým displejem, který usnadňuje jejich ovládání. Uživatelům ulehčí život také konzistentnost celé platformy, jež přináší nejen spolehlivost, ale také možnost snadného přizpůsobení vlastním potřebám. Individualizované nastavení displeje a funkcí i možnost personalizovaného nastavení pomohu optimalizovat pracovní procesy.

Hospodárnost v popředí

Vestavěná cloudová platforma snižuje nároky na IT díky neustále se zdokonalující jednotné firmwarové platformě (Unified Firmware Platform – UFP), která zajišťuje automatickou instalaci nejnovějších funkcí a aktualizací. Multifunkční zařízení tak v každém okamžiku nabízejí nejlepší dostupnou funkcionalitu i úroveň zabezpečení s minimálními nároky na uživatele. Pro zákazníky to znamená větší jistotu návratnosti investice, protože nemusejí svá multifunkční zařízení měnit za nová kvůli vyvíjejícím se potřebám. Dalším přínosem pro zákazníky je, že mohou pomocí nástroje uniFLOW Online Express řídit celkové náklady na tisk díky integrovanému sledování, které umožňuje zobrazení i analýzu celé infrastruktury tisku. Celkové náklady navíc snižuje použití tonerové kazety typu „vše v jednom“, na což jistě uslyší firmy všech velikostí, které hledají především efektivitu a ekonomičnost provozu.

Zaměřeno na bezpečnost Představované modely řady imageRUNNER ADVANCE disponují také množstvím nových nebo zdokonalených bezpečnostních funkcí, jež z nich dělají jedny z nejodolnějších a nejspolehlivějších černobílých strojů formátu A4 na trhu. Šifrování pevného disku je standardem a identifikace uživatele při přihlášení na zařízení chrání důvěrné informace a společně posilují bezpečnost, a to i při tisku z mobilních zařízení. U jednotlivých uživatelů je navíc možné zablokovat přístup k jednotlivým funkcím stroje. Díky tomu lze účinně bránit neoprávněnému šíření citlivých informací v souladu s požadavky GDPR.

Spolehlivé a kvalitní zařízení

Nová multifunkční zařízení, která disponují vestavěným DADF skenerem, volitelnou čtečkou karet a finišerem vyvinutým přímo pro tato zařízení, díky kompaktnímu designu zabírají minimální prostor, ale přesto nabízejí velmi vysokou kvalitu i funkčnost. Integrované cloudové softwarové řešení umožňuje bezproblémové začlenění stroje do stávajících systémů i vzdálený přístup k tisku. Komplexní softwarové a hardwarové řešení typu vše v jednom přináší špičkovou kvalitu obrazu a dokonale reaguje na požadavky a potřeby trhu v oblasti černobílého skenování a tisku A4.

„Rádi bychom touto poslední inovací 2. edice 3. generace portfolia imageRUNNER ADVANCE ukázali, jak moc nám na našich zákaznících záleží, ať už jsou jakkoli velcí, nebo mají jakékoli požadavky,” vysvětluje Micaela Longová, odbornice na produktový marketing společnosti Canon Europe. „Ať už vaše kancelář patří mezi ty menší či střední, nebo se řadíte mezi velké podniky, nabídka kancelářských zařízení společnosti Canon dokáže vyhovět vašim potřebám i velikosti rozpočtu. Nabízí vždy tu nejlepší funkčnost ve své třídě a zároveň i úroveň zabezpečení, která sbírá nezávislá ocenění.“

Hlavní specifikace řady imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 II

Design 3. generace (hluboká černá/titanová bílá)

52 str./min, 61 str./min, 71 str./min

25,6 cm palcový dotykový displej

Vestavěný jednoprůchodový DADF skener

Snímač pohybu

WiFi ve standardu

Technologie založená na tonerových kazetách typu “vše v jednom”

Integrovaný finišer (model s finišerem/ model bez finišeru)

Kapacita zásobníků papíru:

650 listů (zásobník na 550 listů, víceúčelový zásobník: 100 listů)

3 200 listů v maximální konfiguraci

Kapacita výstupu papíru:

Model bez finišeru: 500 listů

Model s finišerem: 1 000 listů

Víceúčelový zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5R, formát obálky (60 – 199 g/m²)

Zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5R (60 – 135 g/m²)

Duplexní tisk: 60 – 120 g/m²


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Průzkum: Chytrým mobilem platí již téměř třetina Čechů

ČTK , 20. August 2019 14:40

Podíl Čechů platících svým chytrým mobilem je 31 %, zatímco v roce 2016 to bylo pouze 13 %. ...

Více 0 komentářů

Startup vyvinul pro umělou inteligenci největší čip na světě

ČTK , 20. August 2019 10:24

Nově vyvinutý čip obsahuje 1,2 bilionu tranzistorů....

Více 0 komentářů

Nordic Telecom si stěžuje u ÚOHS

Pavel Houser , 20. August 2019 08:00

Vnitro u zakázky pro záchranné sbory argumentuje utajením a chce uplatnit výjimku ze zákona o zadává...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Huawei bude moci nakupovat americké součástky o 90 dní déle

ČTK , 19. August 2019 15:33

Ministerstvo obchodu USA také oznámilo, že zařadí na černou listinu zhruba 50 přidružených firem Hua...

Více 0 komentářů

Bezpečnostní rady státu jedná o kybernetickém útoku na ministerstvo zahraničí

ČTK , 19. August 2019 11:36

Ministerstvo zahraničí čelilo kybernetickému útoku v červnu....

Více 0 komentářů

V Irsku končí první šetření velké firmy okolo pravidel GDPR

ČTK , 19. August 2019 08:00

Celý proces zřejmě bude trvat měsíce, protože firma musí dostat čas na to, aby se mohla k vyšetřován...

Více 0 komentářů

Většina uživatelů sociálních sítí v USA by za ně byla ochotna platit

ČTK , 18. August 2019 08:00

Autoři dále spočítali, kolik by platformy vydělaly, pokud by vycházely pouze s příjmy od předplatite...

Více 0 komentářů