Canon představuje řadu Océ ColorWave 3000

03. September 2018 11:56 0 komentářů

Océ ColorWave 3500 pojme až čtyři role tiskového média a hodí se pro zákazníky tisknoucí 5000 m² za rok.

Canon Europe zahajuje prodej nové řady velkoformátových tiskových zařízení Océ ColorWave 3000 určených nejen pro technické výkresy, ale také pro úchvatné krátkodobé grafické instalace. Možnosti těchto nových tiskových řešení odpovídají potřebám firem z oblasti architektury, inženýringu, výroby a výstavby, ale usnadní také každodenní fungování velkých korporací. S řadou Océ ColorWave 3000 získají zákazníci ještě větší flexibilitu a možnost tisku širší škály výstupů – od černobílé technické dokumentace, výkresů a map až po plně barevné interiérové a krátkodobé exteriérové grafiky, jako jsou plakáty nebo roll-upy.

Nová řada Océ ColorWave 3000 přináší dva odlišné modely: Océ ColorWave 3500 a Océ ColorWave 3700. Oba dva splňují nároky podniků pracujících se středně velkými objemy tisku a zároveň firmám ušetří čas, což významně urychlí návratnost pořizovací investice.

Jistota kvality barev

Tato nová tisková zařízení spoléhají na deseti lety fungování prověřenou technologii Océ CrystalPoint, která v sobě spojuje to nejlepší z tonerového a inkoustového tisku v podobě Océ Tonerových Perel, při tisku natavených do tonerového gelu, který krystalizuje na tiskovém médiu. Od uvedení technologie Océ CrystalPoint na trh v roce 2008 již Canon nainstaloval po celém světě více než 10 000 zařízení na ní založených. Océ CrystalPoint poskytuje zákazníkovi možnost využívat levnějších tiskových médií bez toho, aby musel slevovat z nároků na výslednou kvalitu. Tisky vytvořené pomocí technologie Océ CrystalPoint jsou okamžitě suché a umožňují tak skládání, řazení a další nakládání s dokumenty bez nutnosti odkladu.

Použití Océ Tonerových Perel zajišťuje vysokou přilnavost a odolnost proti oděru a zároveň nabízí také ostré a čisté linky s minimálním rozpitím pro vysokou kvalitu výsledných dokumentů a grafiky. Tisky vytvořené s pomocí Océ TonerPearls jsou také voděodolné a umožňují využití i pro krátkodobé venkovní instalace.

Řada tiskových zařízení Océ ColorWave 3000 nabízí také technologii Océ PAINT (Piezo Acoustic Integrated Nozzle Technology), která pomáhá předcházet selhání trysek přímo v průběhu tisku a přispívá tak k jistotě kvality tisku s nižšími časovými nároky na každodenní údržbu.

Od tisku až po dokončení

Océ ColorWave 3500 disponuje kapacitou až čtyř rolí tiskového média, a zákazníci mezi nimi mohou automaticky přepínat pro dosažení ještě vyšší produktivity. Océ ColorWave 3700 pojme dokonce až šest rolí tiskového média – tedy až 1 200 metrů, a dokáže v rychlém režimu vytisknout až 368 m² plakátů za jeden den.

Řada Océ ColorWave 3000 s sebou přináší také softwarové řešení Océ ClearConnect, které firmám usnadňuje řízení komplexních tiskových úloh a nabízí flexibilnější a intuitivnější uživatelské prostředí pro posílání tiskových souborů do tiskového zařízení.

Pro eliminaci chyb a prodlení je tady Océ Publisher Select umožňující zákazníkům automatické náhledy tiskových úloh. Další podporou je také Océ Print Assistant schopný automaticky určit správné nastavení tiskového režimu i potřebné tiskové médium, aby se tiskové zařízení mohlo samo přepnout na roli s nejvhodnějším tiskovým médiem bez nutnosti manuálního zásahu.

Océ Folder Express 3011, Océ Folder Professional 6011/6013 a Océ Stacker Select zase nabízejí kompaktní on-line řešení pro automatické skládání a stohování. Ocení je tak zákazníci z pracovních prostředí s vysokými nároky na rychlost produkce.

Že se tisková zařízení Océ ColorWave 3000 hodí i do menších kancelářských prostor dokládá také fakt, že spolu s Folder Express 3011 zaberou o 25 % méně místa, než potřebovaly Océ ColorWave 500 a ColorWave 700 doplněné o odpovídající dokončovací řešení.

Nejen pro technické výkresy

Tisková zařízení řady Océ ColorWave 3000 díky jednoduchosti použití nabízejí zákazníkům přístup k novým službám nad rámec běžného černobílého tisku technických výkresů. Dokáží odvést větší objem ještě kvalitnější práce.

Océ ColorWave 3700 podporuje téměř čtyřicítku různých typů tiskových médií, a to až do tloušťky 800 μm. Díky technologii Océ MediaSense se navíc automaticky upravuje vzdálenost mezi tiskovou hlavou a tiskovým médiem na vždy optimální úroveň, což poskytuje firmám možnost tisku na ještě širší škálu tiskových médií, a to včetně nepotaženého papíru.

Dodávky nové řady tiskových zařízení Océ ColorWave 3000 začnou ve třetím čtvrtletí letošního roku.

Carel Raijmakers, ředitel divize „Industrial & Production Solutions, Imaging Supplies, AEC&M a TDS“ ve společnosti Canon Europe k tomu říká: „Ať už naši zákazníci chtějí nadále tisknout výhradně technickou dokumentaci a výkresy CAD, nebo uvítají i rozšíření produkce i do oblasti krátkodobých grafických instalací, tisková zařízení řady Océ ColorWave 3000 jim to umožní. Jedná se o jedinečné barevné tiskové řešení, které pomůže zformovat inovativní vize zákazníka do podoby výkresu a vdechnout jim život díky plně barevným vizuálům. To vše s jistotou vysoké kvality tisku v každém okamžiku a při každé tiskové úloze.“


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Larry Ellison má 75 let

ČTK , 17. August 2019 08:00

Larry Ellison stál u zrodu softwarového gigantu Oracle. Bývá popisován jako extravagantní multimilia...

Více 0 komentářů

ICT odborníků je v ČR stále nedostatek, medián mzdy je přes 52 tisíc Kč

Pavel Houser , 16. August 2019 10:00

Nejvíce si vydělají ICT odborníci v peněžnictví a pojišťovnictví, ať už se jedná o specialisty nebo ...

Více 0 komentářů

T-Mobile letos vyplatil dividendu 5,6 miliardy Kč

ČTK , 16. August 2019 09:01

Konkurenční O2 za loňský rok vyplatila akcionářům celkem 6,5 miliardy Kč....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Avast v pololetí zvýšil tržby o 9 % na 422 milionů USD

ČTK , 16. August 2019 09:00

Důležitou událostí první poloviny roku bylo vydání řešení pro Internet věcí....

Více 0 komentářů

Fiskální rok 2019/2020 začal pro Lenovo úspěšně

Pavel Houser , 16. August 2019 08:00

Čtvrtina sestavených počítačů na světě je značky Lenovo, firma má podíl na trhu 24,9 %....

Více 0 komentářů

Hlasové zprávy uživatelů pro Facebook přepisovali lidé

ČTK , 15. August 2019 10:00

Zásady Facebooku ohledně užívání dat se konkrétně o nahrávkách nezmiňují....

Více 0 komentářů

Čínská centrální banka je téměř připravena na vlastní kryptoměnu

ČTK , 15. August 2019 09:00

Chystaná digitální měna se kvůli objemu transakcí nebude spoléhat na blockchain....

Více 0 komentářů