HP představuje nové tiskárny a počítače pro malé a střední firmy

12. září 2015 10:30 0 komentářů

Společnost HP představila nové stolní počítače, notebooky a All-in-One počítače řady Pro spolu s novými tiskárnami a multifunkčními tiskárnami. Jsou vhodné pro společnosti všech velikostí, osloví však především malé a středně velké firmy.

Nedávný průzkum společnosti HP, kterého se zúčastnilo 750 IT ředitelů a řídících pracovníků firem , ukázal hlavní technologické problémy, jimž malé a střední firmy čelí: nalezení nových způsobů zvýšení produktivity, vyřešení bezpečnostních hrozeb a optimalizaci výdajů na IT. Nové tiskárny a počítače řady HP Pro 400 jsou navrženy tak, aby reagovaly právě na tyto potřeby.

Dle našich zákazníků patří k největším výzvám, které ovlivňují zabezpečení a produktivitu jejich firmy, omezené rozpočty na IT,” řekl Enrique Lores, výkonný ředitel společnosti HP pro oblast Evropy, Blízkého Východu a Afriky. „HP zákazníkům nabízí podporu a přístup k profesionálním řešením, jako jsou počítače řady HP Pro a tiskárny. Poskytnou firmám funkce, které potřebují, za cenu, kterou si mohou dovolit.

Nové elegantní modely nabízejí výkon i zabezpečení

Jako každý podnik, i malé a střední firmy čelí rychle se rozvíjejícímu prostředí, ve kterém technologie slouží jako konkurenční výhoda. Postupně se stírá hranice mezi prací a osobním životem, firmy jsou nuceny přilákat a udržet si přibývající zaměstnance z internetové generace a umožnit jim mobilnější styl práce. Malé a střední firmy potřebují technologii navrženou pro moderní podniky, která lehce propojí zařízení a zajistí spolupráci mezi zaměstnanci – to vše bez kabelů nebo speciálního vybavení.

Řada stolních počítačů, notebooků a All-in-One počítačů HP Pro nabízí malým a středním firmám cenově dostupnou technologii, v novém designu inspirovaném spotřebitelskými produkty, který si mladá generace žádá. Tato zařízení prošla procesem HP Total Test, který zahrnuje více než 120 000 hodin testování , aby se zajistilo, že modely obstojí v zátěži pracovního a domácího použití.

Počítače řady Pro obsahují vestavěné bezpečnostní funkce světové úrovně s možností správy, které zajistí malým a středním podnikům pocit klidu při ochraně kritických firemních dat a zařízení. HP BIOSphere nabízí ochranu firmwaru zařízení na úrovni BIOSu během startu systému a aktualizací BIOSu. HP Client Security poskytuje vícefaktorové ověření a šifrování pevného disku k uchování citlivých dat v bezpečí. Všechna zařízení jsou k dispozici s Windows 10 , které kromě nejnovějších technologií nabízejí další bezpečnostní vrstvu.

Nová zařízení v řadě Pro zahrnují tyto počítače:

 • Řada notebooků HP ProBook 400 G3 nabízí mnohem mobilnější styl práce díky novému tenkému, lehkému a odolnému designu s úhlopříčkami velikostí 13”, 14”, 15” a 17” a vestavěným bezpečnostním funkcím jako je HP BIOSphere, TPM a volitelná čtečka otisků prstů. Model HP ProBook 440 G3 je nyní až o 17 procent tenčí a o 12 procent lehčí než předchozí generace, což je důležité pro uživatele, kteří jsou stále na cestách. Řada HP ProBook 400 obsahuje 6. generaci procesorů Intel Core nebo nejnovější APU AMD řady A 6. generace . Dále nabízí vybroušený povrch Gravity Black příjemný na dotyk, hliníkem vyztuženou plochu s klávesnicí a klávesnici HP Premium Keyboard odolnou proti polití. Notebooky nabízejí široký výběr konfigurovatelných funkcí k dalšímu usnadnění práce. Volitelně je k dispozici FHD displej , dotykový displej a baterie s dlouhou životností.
 • Jak All-in-One počítač HP ProOne 400 G2 AiO tak i řada HP ProDesk 400 využívá 6. generaci procesorů Intel Core pro maximální výkon. Nový All-in-One HP ProOne 400 G2 AiO byl kompletně přepracován, aby malým a středním podnikům nabídl prostorovou variabilitu díky minimalistickému a stylovému designu. Ten obsahuje jako první u profesionálních počítačů All-in-One od HP i barevné zadní kryty, vestavěný systém na uspořádání kabelů a množství nových možností umístění díky nastavitelnému a ohebnému podstavci, který lze naklopit až do zcela vodorovné polohy. Uživatelé si tak mohou vybrat úhel, který jim nejlépe vyhovuje pro práci na vlastním stole, ve skupině nebo při prezentaci. 20palcový (50 cm) počítač HP ProOne 400 také využívá funkce Windows 10 jako je Cortana a spolupráci pomáhá nástroj HP Noise Reduction Software, integrovaná webkamera 1MP HD Webcam a volitelný kapacitní desetibodový dotykový panel bez ohraničení.
 • Řada HP ProDesk 400 přichází v široké škále velikostí včetně provedení ultra-small form factor, small form factor nebo microtower, vše optimalizováno pro cenovou dostupnost i výkon. HP ProDesk 400 G2 Desktop Mini nabízí kompletní ekosystém připojení, fyzického zabezpečení a umístění zařízení. Stolní počítač se vejde pod stůl nebo za monitor, kde je vždy málo místa a obsahuje nový standardní sériový port, VGA a DisplayPort a také paměť DDR4 RAM pro zvýšenou produktivitu i funkčnost. Platforma HP ProDesk 400 G3 Microtower nabízí nejvyšší výkon, rozšiřitelnost a kvalitu ze všech stolních řešení pro malé a střední firmy od HP.

Nové tiskárny nabízejí ten nejrychlejší tisk

Nové tiskárny a multifunkční zařízení řady HP LaserJet 400 poskytují firmám rychlost a efektivitu díky nejrychlejšímu vytištění první strany, nejrychlejšímu oboustrannému tisku a nejnižší spotřebě energie ve své třídě. Společnost HP pokračuje ve snaze pomoci zákazníkům zabezpečit své tiskové prostředí od startu systému až po jeho vypnutí; například zahrnutím vestavěných bezpečnostních funkcí do řady Pro, jako je úložiště tiskových úloh s technologií PIN Printing. Nové tiskárny jsou ideální pro malé pracovní skupiny o třech až deseti uživatelích, kteří tisknou maximálně 4 000 stránek za měsíc. Jde o následující modely: * Řada HP LaserJet Pro M402 je černobílá tiskárna, která je skvěle použitelná v kompaktních pracovních prostorech a je energeticky nejšetrnější tiskárnou ve své třídě. * Řada HP Color LaserJet Pro M452 přináší rychlý a ve své třídě nejlepší barevný tisk s až o 48 % rychlejším vytištěním první strany než její předchůdce. * Řada HP LaserJet Pro MFP M426 nabízí černobílý tisk v multifunkční tiskárně navržené pro produktivitu s rychlým oboustranným skenováním a podporou práce s dokumenty včetně skenování do emailu, do složky, na USB a cloudové funkce. Také přináší nejrychlejší tisk ve své třídě; nabízí až o 100 % rychlejší oboustranný tisk než její předchůdce. * Řada HP Color LaserJet Pro MFP M477 nabízí rychlé oboustranné skenování a podporu práce s dokumenty včetně skenování do emailu, do složky, na USB a cloudové funkce. I tato řada disponuje nejrychlejším tiskem ve své třídě, kdy nabízí až o 140 % rychlejší oboustranný tisk a o 46 % rychlejší vytištění první strany než její předchůdce. * HP Color LaserJet Pro MFP M274n je verze 3 v 1 tiskárny M277n, která byla úspěšně uvedena v dubnu 2015 a byla oceněna letošní cenou Red Dot Award. Díky třem svébytným funkcím – tisku, kopírování a skenování - je HP Color LaserJet Pro MFP M274n nejmenší barevnou laserovou multifunkční tiskárnou ve své třídě a umožňuje efektivnější práci týmu díky množství funkcí pro vyšší produktivitu.

Pro zákazníky, kteří chtějí u svých zaměstnanců dosáhnout mobilní produktivity, podporují nové tiskárny řady 400 několik řešení mobilního tisku včetně bezdrátového tisku Direct Wireless a tisku Touch-to-Print z mobilního zařízení s podporou NFC, stejně jako tisku z cloudu díky technologii HP JetAdvantage Private Print.

Pro zákazníky, kteří potřebují černobílý tisk, vylepšuje HP originální tonerové kazety technologií JetIntelligence přidáním černého toneru. Černý toner nabízí precizní umístění pro černobílý tisk, což vede k vyšší výtěžnosti tisku na jednu kazetu.

Pro nejmenší firmy a domácí kanceláře, které tisknou maximálně 50 stránek za měsíc, oznámila společnost HP nedávno rozšíření svých zařízení s technologií Instant Ink, včetně nové tiskárny HP OfficeJet 4650 All-in-One. Služba výměny inkoustu společnosti HP nabízí zákazníkům s omezenou potřebou tisku cenově dostupný a snadný způsob, jak se vyhnout tomu, aby inkoust došel.

Ceny a dostupnost:

 • Řada HP ProBook 400 by měla být dostupná v regionu EMEA v říjnu s cenami od 10 892 Kč.
 • ŘadaHP ProDesk 400 by měla být dostupná v regionu EMEA v listopadu s cenami od 11 172 Kč. Počítač HP ProDesk 400 Small Form Factor by měl být dostupný počátkem roku 2016 s cenou od 10 892 Kč.
 • Počítač All-in-One HP ProOne 400 AiO by měl být dostupný v regionu EMEA v listopadu s cenou od 12 852 Kč.
 • Řada HP LaserJet Pro M402 by měla být dostupná v regionu EMEA v říjnu s cenami od 6 799 Kč.
 • Řada HP Color LaserJet Pro M452 by měla být dostupná v říjnu s cenami od 8 099 Kč.
 • Řada HP LaserJet Pro MFP M426 by měla být dostupná v říjnu s cenami od 10 599 Kč.
 • Řada HP Color LaserJet Pro MFP M477 by měla být dostupná v říjnu s cenami od 11 399 Kč.
 • Multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Pro MFP M274n by měla být dostupná v říjnu s cenami od 8 099 Kč.

Komentáře

RSS 

Komentujeme

Agilita a devops, přepracování a vyhoření

Pavel Houser , 12. červenec 2018 12:30
Pavel Houser

Michael Cote na The Register upozorňuje na častý problém: nové „agilní“ metody vývoje, všechny příst...

VíceRSS 

Zprávičky

Hackeři ukradli zdravotní záznamy 1,5 milionu Singapurců

ČTK , 20. červenec 2018 14:37

Cílem útoku bylo prý získat podrobné údaje o singapurském premiérovi a také o lécích, které užíval....

Více 0 komentářů

Ericsson je díky úsporám v mírném zisku

ČTK , 20. červenec 2018 11:36

Švédský podnik se v poslední době potýkal se slábnoucí poptávkou telekomunikačních operátorů....

Více 0 komentářů

Čip v občanském průkazu si zatím aktivovala třetina lidí

ČTK , 20. červenec 2018 08:00

Prostřednictvím Portálu občana lidé mají přístup např. k údajům o důchodu nebo si mohou pořídit výpi...

Více 0 komentářů

Kalendář

04. 08.

09. 08.
Black Hat USA 2018
09. 08.

12. 08.
DEF CON 26
06. 09.

07. 09.
Humusoft Technical Computing Camp 2018

Starší zprávičky

Red Hat Ansible Engine přináší další automatizaci cloudu

Pavel Houser , 19. červenec 2018 13:52

Nejnovější verze platformy Red Hat Ansible Engine 2.6 rozšiřuje automatizaci cloudů AWS, Google Clou...

Více 0 komentářů

Samsung chystá na příští rok telefon se sklopným displejem

ČTK , 19. červenec 2018 10:00

Displej půjde složit na polovinu jako peněženku. Ve složeném stavu je na přední straně přístroje men...

Více 0 komentářů

Internet Mall snížil ztrátu, tržby mu vzrostly na 7,2 miliardy Kč

ČTK , 18. červenec 2018 17:29

Internet Mall mj. investuje do distribučního centra v Jirnech u Prahy, které by mělo sloužit 7 střed...

Více 0 komentářů

Google dostal kvůli Androidu od EK rekordní pokutu 4,34 mld. eur (aktualizace)

ČTK , 18. červenec 2018 13:26

Google využil Android k upevnění dominantní pozice svého internetového vyhledávače, uvádí EK....

Více 0 komentářů