Sharp uvádí první 4K BIG PAD

18. prosinec 2017 16:35 0 komentářů

Sharp na stánku E76 / Hala 12 představí řešení pro digital signage a jednací místnosti, plus svoji vizi 8K ecosystem.

Sharp na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2018 představí svůj první interaktivní displej BIG PAD se 4K LCD dotykovým panelem. 70” 4K BIG PAD (PN-70TH5) je dalším přírůstkem do řady oceňovaných displejů Sharp, určených ke sdílení informací při jednáních i v učebnách, a bude v prodeji od února 2018.

Nejnovější Sharp BIG PAD usnadňuje zobrazení většího množství informací, jako jsou technické nákresy, mapy nebo tabulkové procesory. Zvláštní funkce umožňují práci s obsahem v Ultra-HD rozlišení: 4K čtení je podporováno unikátní technologií obrazovek Sharp UV2A pro vysoký kontrast a čistotu obrazu a 4K zápis je podporován celou řadou funkcí včetně ochrany před otiskem dlaně – ta tak při psaní na obrazovku nezanechává stopy, dále je podporováno modifikované pero s 2mm hrotem pro vyšší přesnost.

Společnost Sharp je průkopníkem technologie interaktivních panelů a její nejnovější BIG PAD je součástí páté generace výrobků.

Sid Stanley, General Manager, Visual Solutions, uvedl: „Naše unikátní produkty chápou potřeby našich zákazníků. Výběr správného interaktivního panelu vyhovujícího vašim potřebám by měl být dobře uváženým rozhodnutím. Ne všechny interaktivní panely jsou si rovny.“

„Pro zdůraznění důvodů, proč by měly být interaktivní panely pečlivě vybírány, se zamyslete nad důležitou rolí, kterou v jednací místnosti sehrávají. Jednání zabírají hodně času – dle našeho výzkumu provedeného ve Spojeném království se jedná o 17 hodin měsíčně pro každého pracovníka – je tedy zapotřebí dosahovat maximální produktivity. Napříč Evropou pozorujeme požadavek na vyšší úroveň poutavosti, otevřenosti a produktivity jednání, a Sharp nabízí celou řadu snadno použitelných nástrojů, jež přináší výhody lepšího rozhodování a spolupráce.“

Nový výzkum Sharp1, jehož vydání je plánováno na rok 2018, zjistil, že se průměrný kancelářský pracovník účastní měsíčně 21 jednání o celkové délce trvání 17 hodin, nicméně ohromujících 85 % účastníků uvedlo, že by byli u svého pracovního stolu produktivnější.

Polovina stánku Sharp na ISE bude věnována široké paletě interaktivních a neinteraktivních displejů pro jednací místnosti. Uvedená řada zahrnuje konkrétní řešení pro každý z typů použití, ať už se zaměřujeme na technický obsah, kde hraje nejdůležitější roli přesné psaní a mimořádně snadné použití (4K BIG PAD), nebo například na porady, kde dochází k brainstormingu a kde je nejdůležitější sdílení obsahu (BIG PAD pro malé jednací místnosti).

Mezi osmi vystavovanými interaktivními displeji budou BIG PADy s úhlopříčkami 40” a 50” pro malé jednací místnosti a 70” BIG PAD s funkcionalitou bezdrátového sdílení informací pro náročné aplikace. Všechny displeje Sharp BIG PAD přináší komfort jako při psaní perem na papír – tedy dojem a okamžitou odezvu, jež se skutečně přibližují tomuto stylu práce.

Řada profesionálních neinteraktivních displejů Sharp zahrnuje univerzální 70“model PN-R, jenž lze umístit na výšku, na šířku i lícem vzhůru nebo dolů a kompletní řadu PN-Q kvalitních, ale nákladově efektivních displejů dostupných v plejádě úhlopříček až po mimořádnou velikost 90“. Zákazníkům je tak k dispozici obrovská nabídka velkoformátových displejů, jež svým rozměrem ideálně vyhovují daným konkrétním prostorám.

Na ISE Sharp také představí svůj 8K ecosystem včetně ukázky nové 8K profesionální kamery a 8K displeje. Profesionální kamera 8C-B60A je celosvětově první svého druhu a integruje schopnosti snímání a záznamu videa i jeho přehrávání včetně linkového výstupu. v rozlišení 8K (60p). Tato zařízení představují základ výzkumu a vývoje společnosti Sharp v oblasti 8K ecosystem a na ISE Sharp uvítá feedback od partnerů, týkající se potenciální komerční AV aplikace jeho výsledků.

Stánek Sharp nabídne ucelený okruh chytrých digital signage řešení a platformu Sharp Open Architecture. Tato platforma je spojením nového hardware a software Sharp s technologiemi od nezávislých poskytovatelů signage software. Na veletrhu Sharp oznámí novinky v oblasti signage řešení.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Microsoft a GitHub

Pavel Houser , 13. červen 2018 13:30

Transakce v hodnotě 7,5 miliardy dolarů je dost velká i na poměry Microsoftu, takže se prodejem GitH...

VíceRSS 

Zprávičky

Útočníci se snaží zneužít fotbalovou horečku

Pavel Houser , 23. červen 2018 11:59

Nová phishingová kampaň se snaží lákat oběti ke stažení infikovaného rozpisu a výsledků fotbalového ...

Více 0 komentářů

Systém pro STK by měl za 120 mil. Kč nadále provozovat AutoCont

ČTK , 22. červen 2018 10:00

V novém smluvním období by firma měla zajistit také propojení s obdobnými systémy jednotlivých člens...

Více 0 komentářů

Divize firmy Deutsche Telekom T-Systems ruší 10 000 míst

ČTK , 22. červen 2018 09:00

Na 6000 míst z celkového počtu má být zrušeno v Německu v průběhu příštích tří let....

Více 0 komentářů

Kalendář

23. 06.

24. 06.
Maker Faire Prague 2018
04. 08.

09. 08.
Black Hat USA 2018
09. 08.

12. 08.
DEF CON 26

Starší zprávičky

Šéfovi Intelu srazil vaz vztah na pracovišti

ČTK , 22. červen 2018 08:00

Ve funkci předsedy představenstva a člena správní rady Krzaniche přechodně nahradí dosavadní finančn...

Více 0 komentářů

Musk: Favoritem pro evropskou továrnu na baterie Tesly je Německo

ČTK , 21. červen 2018 10:00

Revoluce elektrických aut zvýší do roku 2025 hodnotu evropského trhu s bateriemi na zhruba 250 milia...

Více 1 komentářů

Česko testuje komunikaci mezi auty, vlaky a MHD

ČTK , 21. červen 2018 09:00

Vozidla si budou vyměňovat informace například o tom, jak je vlak daleko od závor, nebo že tramvaj v...

Více 0 komentářů

Xiaomi chce při vstupu na burzu získat až 6,1 miliardy dolarů

ČTK , 21. červen 2018 08:00

Půjde o jednu z největších primárních nabídek akcií v technologickém sektoru za posledních několik l...

Více 0 komentářů