Společnost HP představila nové produkty v segmentu tiskových služeb

11. květen 2012 10:31

Společnost HP představuje nové produkty v segmentu tiskových služeb a řešení, které díky vylepšeným nástrojům, zvyšujícím produktivitu a bezpečnost, umožňují firmám zachytit, propojit a předat informace bezpečněji a efektivněji.

Nové portfolio řešení a služeb HP zahrnuje: • Čtyři nové tiskárny HP LaserJet a skener HP Scanjet. Zařízení, která jsou určena malým a středním firmám (SMB) i větším společnostem, přináší profesionální kvalitu dokumentů a vysokou rychlost tisku. • Nová a vylepšená bezpečnostní řešení a aplikace, které pomáhají zlepšit podnikové procesy, zejména pokud jde o procesy podnikové kontroly a bezpečné správy informací. • Služby HP Digital Workflow Integration Services a rozšířené služby HP Managed Print Services, které poskytují výkonná řešení vyplývající z možnosti přístupu k informacím pomocí integrace back-end systémů pro optimalizaci procesů v reálném čase, zajišťují zákazníkům jediný kontaktní bod pro správu zakázky.

„Společnost HP dnešním dnem doplnila ucelenou řadu multifunkčních tiskáren o nová inteligentní zařízení, která naplňují měnící se potřeby našich zákazníků,“ uvedl Ron Coughlin, Senior Vice President and General Manager, LaserJet and Enterprise Solutions, HP. „Díky kombinaci silného inovativního portfolia produktů, špičkových nástrojů pro řízení a široké škály řešení HP naplňuje specifické potřeby zákazníků, od nejmenších firem až po ty největší.“

Vyšší flexibilita díky novým tiskárnám Tiskárna HP LaserJet Pro 400 M401 je černobílá laserová tiskárna s připojením k internetu a HP LaserJet Pro 400 MFP M425 je první černobílá multifunkce od společnosti HP také s připojením k internetu.

Obě tiskárny disponují pokročilou možností vzdáleného připojení a splňují tak zvyšující se nároky malých a středních firem (SMB). Možnosti připojení zahrnují HP ePrint(2), bezdrátové připojení a podporu pro Apple AirPrint™(3) a Google CloudPrint, což zaměstnancům firem umožňuje tisknout ze smartphonů nebo tabletů, ať už jsou kdekoli(2). Tiskové funkce lze ovládat i pomocí dotykového kontrolního panelu s úhlopříčkou 8,89 cm a mít tak přístup k aplikacím přímo ze zařízení. Barevná tiskárna HP LaserJet Enterprise 500 color MFP M575 a černobílá tiskárna HP LaserJet Enterprise 500 MFP M525 jsou vybaveny celobarevnou dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 20,32 cm a nástrojem HP Quick Sets pro ovládání jedním dotykem. HP Quick Sets zahrnuje funkci „send-to“ přímo na kontrolním panelu a umožňuje uživatelům náhled, editaci a přiblížení skenovaných dokumentů. HP FutureSmart 2 firmware nabízí podnikům jednodušší update softwaru a centrální řízení úloh napříč firemním prostředím pomocí HP Web Jetadmin. Nové multifunkce podporují také ePrint(2) a Apple AirPrintTM(3), a Google CloudPrint. Technologie HP Auto-On / Auto-Off automaticky vypne tiskárnu, když není v provozu, a snižuje tak spotřebu energie.(4)

Tiskárny HP jsou navrženy tak, aby byly používány spolu s originálním spotřebním materiálem HP a vytvářely tak dokonalý systém tisku, který zaručí profesionální kvalitu každé vytištěné stránky. Originální spotřební materiál HP je vytvářen pro dosažení toho nejlepšího výsledku s minimálním dopadem na životní prostředí a vyšší spolehlivosti, která snižuje potřebu opravného tisku. Mnoho tiskových kazet je také vyrobeno z recyklovaného plastu.

Kompaktní skener HP Scanjet Enterprise 7000 s2 disponuje technologiemi HP Precision Feed a HP AccuPage, které zaručují bezchybný a efektivní výkon, zatímco funkce „Scan to Sharepoint“ a „Scan to Cloud“ rozšiřují možnosti skenování a to mimo pracovní zařízení.

Řízení informací pomocí HP Workflow Solutions Nové řešení mobilního tisku nabízí HP ePrint Software,(5) který umožňuje doma i v práci tisk z počítače s tiskárnami HP připojenými k internetu a tisk do HP ePrint Public Print Locations (PPL) určený pro práci na cestách. Nová aplikace Printer Control App u tiskáren s funkcí HP ePrint usnadní práci díky možnosti bezdrátového řízení, ať už jde o nastavení zařízení a doplňků, tisk, kopírování či skenování. Populární funkce HP ePrint Home & Biz App nahrazuje funkce HP ePrint App pro Apple a BlackBerry® pro jednodušší tisk ze smartphonů nebo tabletů. Díky této funkci dostane uživatel chytrého telefonu například zprávu o tom, kam nejlépe poslat své materiály k vytištění.(1)

Univerzální emailová adresa pro místa HP ePrint PPL umožňuje velké síti míst HP PPL publikovat a podporovat jednotnou emailovou adresu pro mobilní tiskové úlohy. Každý koncový uživatel se zařízením s emailem tak může odeslat tiskovou úlohu na emailovou adresu a načíst tiskovou úlohu na některé z míst PPL.

K zjednodušení tiskového procesu slouží funkce HP Capture and Route, která podporuje převedení informací do digitální podoby. Dokumenty lze rychleji vyhledat a snadno obnovit. HP Capture and Route převádí papírové dokumenty do různých digitálních formátů včetně JPG, Microsoft® Word .doc and .docx, PDF, TIF, and RTF.

HP a Kofax Communication Server je centralizovaná komunikační platforma, která zajišťuje spolehlivý přenos důležitých obchodních zpráv mezi aplikacemi, zařízeními a lidmi. Kromě toho zákazníci mohou identifikovat a sledovat odesílatele a příjemce emailů, SMS a MMS zpráv, volání a faxu.

HP Jetdirect 2700w USB Wireless Print Server podporuje bezdrátový vysokorychlostní tisk a díky vyšší úrovni zabezpečení mohou zákazníci umístit tiskárnu tam, kam potřebují, bez drátů.(6) HP Web Jetadmin 10.3 nabízí vyšší výkon, lepší řízení tiskového procesu a přídavná zařízení pro větší kontrolu a jednodušší použití. Tato aplikace je dostupná bez dalších nákladů a je určena pro instalaci, konfiguraci, řešení problémů a řízení síťových multifunkčních laserových tiskáren a skenerů.

Bezpečnostní řešení HP Security Solutions pro váš větší klid

HP Imaging and Printing Security Centre, firemní jednička v oblasti řízení bezpečnosti(7), poskytuje bezpečnost pro tiskové flotily HP. Řešení zahrnuje širší podporu pro firemní zařízení HP, lepší vykazování rizik a použitelnost nebo funkci HP Instant-On Security, která zajistí bezpečnost zařízení hned, jakmile je přidáno do sítě. Řešení je možné si zakoupit prostřednictvím specialistů HP Managed Enterprise Solutions a HP Partner Document Solutions.

HP dále uvedlo nové funkce k řešení HP Access Control Printing Solutions, které zahrnují „pull printing“ (8) bez potřeby vlastního serveru a snižují náklady, dále zdvojenou autentifikaci, která přidává další úroveň zabezpečení, a schopnost poslat tisk prostřednictvím e-mailu. Řešení HP Access Control Printing Solutions, která je možné zakoupit v balíku Express či Professional nebo individuálně, nabízejí zabezpečené ověřování tisku a evidenci tiskových úloh a zajišťují bezpečný přístup k tiskovým zařízením a informacím.

Ceny a dostupnost • HP LaserJet Pro 400 M401a, M401d, M401dn a M401dw jsou na českém trhu dostupné od 1. 5. 2012 za doporučenou koncovou cenu od 5 800 Kč bez DPH.

• HP LaserJet Enterprise 500 MFP M525dn bude na českém trhu dostupný od 1. 6. 2012 za doporučenou koncovou cenu od 37 400 Kč bez DPH a LaserJet Enterprise 500 MFP M425f bude na českém trhu dostupný od 1. 6. 2012 za doporučenou koncovou cenu od 43 400 Kč bez DPH.

• HP LaserJet Enterprise 500 color MFP M575dn bude na českém trhu dostupný od 1. 6. 2012 za doporučenou koncovou cenu od 46 200 Kč bez DPH a HP LaserJet Enterprise 500 color MFP M575f bude na českém trhu dostupný od 1. 6. 2012 za doporučenou koncovou cenu od 51 800 Kč bez DPH.

• HP Scanjet Enterprise 7000 s2 je na českém trhu dostupný od 1. 4. 2012 za doporučenou koncovou cenu od 22 100 Kč bez DPH.

Více informací o novinkách naleznete zde: www.hp.com/go/ppsinfluencersummit2012


RSS 

Komentujeme

Microsoft a GitHub

Pavel Houser , 13. červen 2018 13:30
Pavel Houser

Transakce v hodnotě 7,5 miliardy dolarů je dost velká i na poměry Microsoftu, takže se prodejem GitH...

VíceRSS 

Zprávičky

Manažeři France Télécom půjdou před soud kvůli sebevraždám

ČTK , 18. červen 2018 12:47

Vlna sebevražd ve France Télécom (dnes Orange) začala v roce 2008 a vyžádala si desítky životů. ...

Více 0 komentářů

Zranitelnosti chytrých aut pod lupou

Pavel Houser , 18. červen 2018 12:43

Nástroje podvodníků se zaměřují především na extendery, které poskytují přístup k uzavřeným funkcím ...

Více 0 komentářů

Foxconn otevře severoamerické ústředí ve Wisconsinu

ČTK , 18. červen 2018 00:00

Foxconn již loni oznámil, že ve Wisconsinu investuje 10 miliard dolarů do výstavby továrny na LCD....

Více 0 komentářů

Kalendář

17. 06.

21. 06.
Cyber Week 2018
19. 06.

22. 06.
Automatica 2018
23. 06.

24. 06.
Maker Faire Prague 2018

Starší zprávičky

Češi obměňují počítač za šest let, dvakrát déle než vyspělý svět

ČTK , 16. červen 2018 08:00

Výpočetní techniku si na leasing v tuzemsku pořizuje 23 % firem, ve vyspělých zemích jsou to až 3/4 ...

Více 3 komentářů

Dell představuje úložiště PowerMax

Pavel Houser , 15. červen 2018 16:14

Dell oznámil uvedení několika nových úložných a serverových produktů s podporou uceleného portfolia ...

Více 0 komentářů

AT&T dokončila převzetí mediální firmy Time Warner

ČTK , 15. červen 2018 13:22

Očekává se, že spojení AT&T a Time Warner vyvolá vlnu fúzí. Comcast chce převzít Twenty-First Centur...

Více 0 komentářů

Po dohodě s USA čínská ZTE ztratila 3 miliardy dolarů tržní hodnoty

ČTK , 15. červen 2018 08:00

Americký zákaz před dohodou paralyzoval klíčové aktivity ZTE a firmě hrozil bankrot....

Více 0 komentářů