Synology 2018: Nové technologie v sítích, aplikacích a úložištích

23. říjen 2017 11:07 0 komentářů

Společnost Synology sdílela své úspěchy a vizi dalšího vývoje na konferenci Synology 2018 v Praze, což je jedna ze 17 zastávek celosvětové řady setkání s uživateli a resellery.

Během konference společnost Synology prokázala své odhodlání přinášet pokročilé technologie všem podnikům a jednotlivcům. Ty zahrnují centralizovaný souborový portál pro uživatele NAS, který umožňuje ještě efektivnější správu osobního cloudu, nebo univerzální firemní řešení pro zálohování serverů, cloudových služeb třetích stran a dokonce i virtuálních počítačů. Nově jsou dostupná personalizovaná fotoalba založená na umělé inteligenci, mesh router pro vytvoření inteligentního pokrytí WiFi a další vylepšení v DSM, které poskytují stabilnější služby.

"Již mnoho let je výroční konference nejvíc očekávanou událostí pro naše uživatele a partnery po celém světě. Je čas, abychom ukázali průlomové novinky společnosti Synology, které jsou vidět ve výrobcích a nových technologiích. Tato konference nám umožňuje sdílet úspěchy s našimi uživateli, poznat jejich zpětnou vazbu a vylepšit tak naše produkty a služby, " řekl Vic Hsu, generální ředitel společnosti Synology.

"V letošním roce představíme na Synology 2018 spoustu vzrušujících a inovativních řešení a produktů, které urychlí váš byznys a zabezpečí vaše digitální prostředky. Máme radost, když vidíme tolik uživatelů, kteří se na této události účastní, aby byli svědky úžasných věcí, které společnost Synology přináší pro organizace a osobní život. " řekl Tun-Hong Tu, výkonný ředitel společnosti Synology GmbH.

Nové produkty a software budou uvedeny a postupně dostupné v několika fázích počínaje tímto podzimem a dále během příštího roku.

Nové možnosti produktů NAS a NVR

DS218 a DS418: nově schopnost překódováni videí ve formátu 4K pro modely se 2 a 4 šachtami založené na ARM platformě a také dostupná funkce Btrfs snapshotů.

DS218+, DS718+ a DS918+: Desktopové produkty řady Plus jsou nyní vyzbrojeny pokročilými řešeními společnosti Intel, které poskytují dvojnásobný výkon při překódování videa, lepší možnosti rozšíření paměti RAM či integrované rozhraní M.2 pro podporu paměti NVMe SSD cache (model DS918+).

DS3018x a FS1018: Přináší špičkový výkon i do kompaktních desktopových úložišť - 6šachtový DS3018xs a 12šachtový all-flash FS1018 snadno zvládnou i výkonově náročné aplikace.

NVR1218 a VS960HD: NVR1218 podporuje 12 souběžných kanálů videozáznamů a rozhraní COM portu, které lze využít pro integraci prodejních terminálu POS v Surveillance Station 8.1. VS960HD je skvělým doplňkem (o velikosti dlaně) se živým zobrazením až 96 kanálů v HD a duálním HDMI výstupem pro 4K a 1080p, čímž se stává ideálním řešením pro TV stěnu.

Zbrusu nový Synology Drive a nástroje pro spolupráci

Synology Drive: přepracovaný způsob přístupu k souborům, portál pro synchronizaci a správu souborů, který je integrován se službou Synology Office a jež nyní také obsahuje dokumenty zcela nové aplikace Slides. S podporou softwaru PC Client a Universal Search mohou uživatelé snadno dohledat soubory a synchronizovat je mezi různými zařízeními.

Chat a MailPlus: Chat uvádí dlouho očekávanou nativní desktopovou aplikaci a funkce hlasování, robotů, zprávy ve vláknech a integraci videokonferencí třetích stran. Služba MailPlus je nyní vylepšená a bezpečnější. Nabízí vestavěný seznam úkolů, sdílenou poštovní schránku, podporu více domén, integraci antivirového programu McAfee a vylepšený mechanismus hlášení nevyžádané pošty.

Active Backup Suite pro komplexní ochranu dat

Active Backup for Business: Podporuje zálohování virtuálních počítačů VMware a zálohování systémových obrazů pro servery a počítače Windows/Linux s důrazem na diferenční zálohování, granulární obnovu a deduplikaci na úrovni bloku. Zálohované systémové obrazy lze konvertovat na virtuální počítače Windows/Linux a spustit přímo na aplikaci Synology Virtual Machine Manager.

Active Backup for G Suite / Office 365: Nyní obsahuje zálohu e-mailů, kalendáře a kontaktů a podporuje portál samoobslužného obnovení či technologii jediné instance pro efektivitu úložiště.

Výjimečné technologie úložiště zvyšující efektivitu

Virtual Machine Manager: Podpora vysoké dostupnosti, migrace úložiště a replikace pro maximální dostupnost služeb. Oficiální verze Virtual Machine Managera bude vydána na konci roku 2017.

iSCSI Manager: přepracovaný nástroj určený pro správu služby iSCSI nabízející nový typ jednotky LUN s vylepšenou technologií pořizování snímků založenou na souborovém systému Btrfs umožňujícím pořizování snímků v řádu sekund bez ohledu na velikost jednotky LUN.

Maximalizace dostupnosti služeb pomocí spolehlivých [lokálních/cloudových] plánů přepnutí služeb při selhání

Synology High Availability: Nové mechanismy umožňují díky vylepšenému uživatelskému prostředí nastavit a spustit technologii SHA do 10 minut. Díky vestavěným a vylepšeným nástrojům pro sledování mohou správci IT snadno sledovat aktivní i pasivní server a provádět jejich údržbu.

C2 Disaster Recovery: Zajistěte nepřetržité služby pro vaše soubory tím, že vaše produktivní prostředí bude replikováno na cloudový server Synology C2 každou hodinu a umožní vám obnovit služby v cloudu v případě katastrofy během 15 minut.

Nové síťové řešení, abyste zůstali v kontaktu, ať jste kdekoli

Synology Mesh Router: Nový Tri-band router AC2200 umožňuje bezdrátově připojit více uzlů k rozšíření pokrytí WiFi a současně zajistit nejlepší propustnost. Jeho samoorganizující, samoléčebné technologie vám přinášejí bezproblémovou konektivitu se všemi uzly sítě a zařízeními centrálně spravovanými uznávaným Synology Router Managerem.

VPN Plus: Díky využití nové funkce vzdálené plochy (Remote Desktop) HTML5 podporující protokoly RDP a VNC, mohou IT administrátoři nabídnout svým zaměstnancům vzdálený přístup k interním systémům Windows, Mac nebo Linux a přesto si zachovat granulární kontrolu nad nastaveními oprávnění pro uživatelé, provozu a cílů.

Chytřejší způsob pro správu domácích multimédií

Moments: Nová aplikace pro správu fotek poháněná technologií hlubokého učení umožní, aby se momenty z vašeho života zobrazovaly v automatických inteligentních albech vygenerovaných na základe rozpoznaní obličeje, informací o poloze a předem definovaných objektů a scén na fotografiích, které vám tak umožňují intuitivnější prohlížení.

Audio Station podporuje Amazon Alexa: Uživatelé nyní mohou streamovat hudbu ze zařízení Synology NAS do přehrávačů se systémem Alexa pomocí hlasových příkazů.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Do 100 let díky pivu

Pavel Houser , 02. prosinec 2018 16:00

Šéf Amazonu věří, že pozitivní vliv na dlouhověkost má alkohol – alespoň v případě firem. Jeff Bezo...

Více

Kalendář

29. 01. Reshoper 2019
29. 03.

30. 03.
Czech On-line Expo 2019
01. 04.

05. 04.
SuSEcon 2019RSS 

Zprávičky

Český fintech trh má potenciál až 15 miliard Kč

Pavel Houser , 14. prosinec 2018 09:00

Zahraniční fintech firmy již úspěšně vstoupily na český trh. Stejně tak najdeme příklady úspěšných č...

Více 0 komentářů

Soud EU částečně zmírnil pokuty pro Slovak a Deutsche Telekom

ČTK , 14. prosinec 2018 08:00

Slovak Telekom svými vysokými velkoobchodními cenami měl znemožňovat alternativním operátorům ziskov...

Více 0 komentářů

Poslanci napříč stranami podporují právo občanů na digitální služby

Pavel Houser , 13. prosinec 2018 11:00

Do pěti let by mělo stačit prokázání totožnosti elektronickou občankou nebo identitními prostředky b...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Pondělní nákupy na českém internetu překonaly miliardu

Pavel Houser , 13. prosinec 2018 10:00

Zákazníci si pro zboží stále raději chodí osobně....

Více 0 komentářů

Kanada propustila finanční ředitelku Huawei na kauci

ČTK , 13. prosinec 2018 09:00

Washington s Pekingem jedná o obchodní dohodě, která by ukončila současné spory a odvetné zvyšování ...

Více 0 komentářů

Akcionáři společnosti Dell schválili dohodu s VMware

ČTK , 13. prosinec 2018 08:00

Dohoda umožní Dellu stát se opět veřejně obchodovanou firmou, aniž by musel uskutečnit primární nabí...

Více 0 komentářů

Google teď spuštění čínského vyhledávače neplánuje

ČTK , 12. prosinec 2018 10:00

Google čínský trh opustil v roce 2010 proto, že odmítl vyhledávání na žádost čínské strany cenzurova...

Více 0 komentářů