Veeam upevnil vedoucí postavení poskytovatele dostupnosti

27. říjen 2017 10:58 0 komentářů

Ve 3. čtvrtletí 2017 dosáhl Veeam 34% meziročního nárůstu celkových objednávek.

Veeam Software inovativní poskytovatel řešení dostupnosti pro velké podniky (Availability for the Always-On Enterprise™), oznámil dosažení dalšího významného milníku - prolomil hranici 16 700 partnerských poskytovatelů služeb, stalo se tak v reakci na vysokou poptávku po cloudovém řešení Veeam pro dostupnost, ochranu a správu dat. Společnost Veeam staví na 10 letech zkušeností v čele poskytovatelů trvalé dostupnosti pro virtuální zátěže a rozšiřuje své možnosti na fyzická prostředí i multicloudovou podporu pro Microsoft Azure a Azure Stack, webové služby Amazon, cloud IBM a podporu pro aplikace SaaS, včetně nového zálohování Veeam pro Microsoft Office 365 1.5. S pokračující poptávkou po nepřerušovaném využívání digitálních služeb zažívá společnost Veeam trvalý nárůst poptávky.

„Zákazníci přijímají naše multicloudová řešení rekordním tempem. Společnosti Veeam trvalo šest let, aby získala 50 miliónů dolarů v objednávkách cloudových služeb. Dnes jsme docílili 54 miliónů dolarů za tři čtvrtletí,“ říká Peter McKay, jeden z výkonných ředitelů a prezident společnosti Veeam. „Toto čtvrtletí jsme překročili počet objednávek našich cloudových služeb a překonali vše, čeho jsme v této oblasti dosáhli za celý rok 2016. S 72% meziročním nárůstem cloudových objednávek za 3. čtvrtletí a více než 1 miliónem virtuálních strojů, které nyní chrání cloudové služby Veeam od našich partnerských poskytovatelů cloudu a služeb, je náš nárůst jednoznačný – společnost Veeam upevnila své vůdčí postavení nejvýznamnějšího poskytovatele dostupnosti pro veškeré aplikace, data i cloud. Na základě našeho setrvalého růstu a zvyšování tržního podílu na úkor zastaralých poskytovatelů můžeme náš závazek vůči partnerům a aliancím rozšířit a stanovit cíl 1,5 miliardy dolarů ve výnosech z objednávek do roku 2020.“

V dnešní digitální ekonomice přijímají jednotlivé firmy multicloudovou strategii, aby podpořily inovace, urychlily uvádění výrobků na trh a optimalizovaly náklady. Ale s nárůstem pracovního vytížení a uživatelských očekávání v otázce dostupnosti stoupá i zranitelnost mnoha organizací. Úspěch společnosti Veeam ztělesňuje firemní vizi a schopnost chránit nejdůležitější data v jakémkoli cloudu.

Veeam rozšiřuje své produktové portfolio o celou řadu nových možností, s cílem i nadále uspokojovat přání partnerských poskytovatelů služeb naplňovat potřeby zákaznického prostředí a odlišit se od konkurence. Nové zálohovací řešení Veeam pro Microsoft Office 365 verze 1.5 přidává vyšší úroveň škálovatelnosti a podporu vícenásobného vlastnictví pro firemní nasazení i poskytovatele služeb, kteří nabízejí řízené zálohovací služby pro Office 365. Verze 1.5 byla představena 3. října a od uvedení používá tento produkt více než 22 000 organizací, které s její pomocí chrání data ve více než 2 miliónech poštovních schránek Office 365.

Společnost Veeam nabízí do konce roku partnerům v programu Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) zdarma licencování na nové produkty. Veeam rovněž nabízí partnerům VCSP zdarma konzoli Veeam Availability, čímž plní závazek pomáhat poskytovatelům služeb a naplňovat poptávku po cloudové dostupnosti.

Další významná data společnosti Veeam pro 3. čtvrtletí 2017

Třetí čtvrtletí 2017 přineslo společnosti Veeam 37. po sobě jdoucí dvouciferný kvartální nárůst a výrazné zisky v tržním podílu na úkor poskytovatelů zastaralých řešení zálohování. Společnost Veeam hlásí 34% celkový meziroční nárůst objednávek. Společnost Veeam uzavřela v roce 2017 více smluv v hodnotě nad 500 tisíc dolarů než za čtyři předchozí roky dohromady.

Společnost Veeam ve 3. čtvrtletí 2017 rovněž uzavřela největší firemní smlouvu v historii a překonala předchozí největší kontrakt, uzavřený ve 2. čtvrtletí. Mezi významné nové zákazníky ve 3. čtvrtletí patří Nuance Communications, přední poskytovatel hlasových a jazykových řešení pro firmy a spotřebitele po celém světě; poskytovatel služeb pro 41 000 daňových účetních a právníků v Německu; jeden z největších světových dodavatelů ušlechtilé válcované oceli; německý bankovní poskytovatel služeb IT se 6 400 zaměstnanci; SingleHop, jeden z nejrychleji rostoucích poskytovatelů hostovaných soukromých cloudových služeb a serverů typu on-demand; Industrial Scientific, přední celosvětový poskytovatel přenosných plynových detektorů a služeb detekce plynů; a jedna z největších světových firem v oblasti tvorby, produkce a distribuce zábavných programů pro pozemní vysílání, kabelovou televizi a platformy typu on-demand.

Společnost Veeam má 267 500 zákazníků a získává průměrně každý měsíc 4 000 nových klientů. Více než 15,3 miliónů virtuálních strojů je nyní pod ochranou řešení dostupnosti Veeam. Ekosystém společnosti Veeam zažil nápor partnerských dodatků k firemnímu řešení; nejnovějšími přírůstky jsou integrace s Pure Storage, Nutanix, Starwind and N2WS. Společnost Veeam uvedla celosvětově podporu pro cloud IBM. Kromě toho byla řešení Veeam přidána do globálního ceníku firem Cisco a NetApp.

Společnost Veeam i nadále rozšiřovala svůj prvotřídní tým o klíčové osobnosti odvětví, například Kate Hutchisonovou, ředitelku marketingu; Carey Stantonovou, viceprezidentku globálního firemního a korporátního rozvoje; Shauna McLagana, prvního viceprezidenta pro Asii, Tichomoří a Japonsko; Marka Adamse, regionálního viceprezidenta pro Velkou Británii a Irsko; a Jimmyho Shi, lokálního ředitele pro Čínu. Ocenění: Agentura Gartner umístila společnost Veeam druhý rok po sobě v červencovém Magickém kvadrantu pro zálohování datových center a řešení obnovy pro rok 2017 do kvadrantu Leaderů.

Společnost zlepšila svou Komplexní vizi a schopnost realizace v kvadrantu Leaderů a vystoupala na 4. místo žebříčku jako největší světový poskytovatel softwaru pro zálohování a obnovu v oblasti správy úložišť, za firmami Veritas, IBM a Dell. Druhým rokem se společnost Veeam dostala na seznam 100 cloudových firem časopisu Forbes za rok 2017, což je nejvýznamnější seznam 100 soukromých cloudových firem na světě, který vydává časopis Forbes ve spolupráci s firmou Bessemer Venture Partners.

„Veeam i nadále překonává celý trh. Vize dostupnosti napříč všemi aplikacemi, daty a cloudy předurčuje tuto firmu k trvalému růstu, společně s vynikající pověstí díky úžasné schopnosti rychle řešit potřeby zákazníků v oblasti dostupnosti dat.” – Laura DuBois, viceprezidentka skupiny IDC pro cloudové služby IaaS, výpočetní platformy, úložiště a výzkum v oblasti softwaru pro systémovou infrastrukturu.

„Veeam i nadále dokazuje své odhodlání s námi spolupracovat. Neustále rozšiřujeme naše podnikání, přinášíme spolehlivé a cenově výhodné cloudové služby a Veeam nalézá nové způsoby, jak budovat řešení pro moderní firmy, s nimiž spolupracujeme. Netrpělivě čekáme na každé další inovace, se kterými přichází!“ – William Bell, produktový viceprezident, PhoenixNAP, platinový partner Veeam v oblasti cloudu a služeb.

„Díky silné pozici společnosti Veeam v našem odvětví zažila firma SingleHop 100% meziroční vzestup služeb řízené firemní kontinuity. Jsme nadšení, že se naše partnerství a odhodlání přinášet tato řešení rozrůstá, neboť naši klienti kladou velký důraz na správné postupy v oblasti DRaaS a cloudového zálohování.“ – Zak Boca, výkonný ředitel firmy SingleHop, platinový partner Veeam v oblasti cloudu a služeb.

„Máme velké množství sbírkových databází. Půjčujeme a naopak získáváme do zápůjček umělecké kolekce z muzeí po celém světě. Zajistit dostupnost informací o sbírkách je mimořádně důležité, neboť neseme vysokou zodpovědnost za umělecká díla, v interním i externím měřítku. Pracujeme sice s historií, ale naše informační technologie musí být z 21. století.“ - Michael Brady, manažer ICT v Australském muzejním fondu.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Do 100 let díky pivu

Pavel Houser , 02. prosinec 2018 16:00

Šéf Amazonu věří, že pozitivní vliv na dlouhověkost má alkohol – alespoň v případě firem. Jeff Bezo...

Více

Kalendář

29. 01. Reshoper 2019
29. 03.

30. 03.
Czech On-line Expo 2019
01. 04.

05. 04.
SuSEcon 2019RSS 

Zprávičky

Kauza Huawei zaměstnává světovou politiku

ČTK , 10. prosinec 2018 09:00

Komisař EU pro digitální trh: čínské technologické firmy jsou nuceny spolupracovat s čínskými tajným...

Více 0 komentářů

Analýza: E-shopy letos na černý pátek omezily triky s cenami

ČTK , 10. prosinec 2018 08:00

Útraty Čechů v týdnu během slevových akcí na tzv. černý pátek dosáhly letos rekordní 4,2 miliardy Kč...

Více 0 komentářů

Před 50 lety tým vědce Engelbarta představil počítačovou myš

ČTK , 09. prosinec 2018 08:00

"Ani nevím, proč tomu říkáme myš. Asi kvůli čouhajícímu kabelu."...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Státy EU podpořily rychlý přístup úřadů k elektronickým důkazům

ČTK , 08. prosinec 2018 09:00

Kromě samotného obsahu budou moci vyšetřovatelé získat přístup k metadatům....

Více 0 komentářů

K tažení proti Huawei a ZTE se připojí Japonsko

ČTK , 08. prosinec 2018 08:00

Japonsko se chystá vyloučit z vládních nákupů příslušenství dodávané čínskými telekomunikačními firm...

Více 0 komentářů

Bitcoin dál prudce klesá, za den odepsal přes 11 %

ČTK , 07. prosinec 2018 10:14

XRP (ripple) na kryptoměnové burze Coindesk odepsal 10,6 procenta a ether 15,9 procenta....

Více 0 komentářů

Kanadská policie zadržela finanční ředitelku čínské firmy Huawei

ČTK , 07. prosinec 2018 10:00

Britská BT oznámila, že nebude s čínským gigantem spolupracovat na vývoji bezdrátové sítě 5G...

Více 0 komentářů