Veeam upevnil vedoucí postavení poskytovatele dostupnosti

27. říjen 2017 10:58 0 komentářů

Ve 3. čtvrtletí 2017 dosáhl Veeam 34% meziročního nárůstu celkových objednávek.

Veeam Software inovativní poskytovatel řešení dostupnosti pro velké podniky (Availability for the Always-On Enterprise™), oznámil dosažení dalšího významného milníku - prolomil hranici 16 700 partnerských poskytovatelů služeb, stalo se tak v reakci na vysokou poptávku po cloudovém řešení Veeam pro dostupnost, ochranu a správu dat. Společnost Veeam staví na 10 letech zkušeností v čele poskytovatelů trvalé dostupnosti pro virtuální zátěže a rozšiřuje své možnosti na fyzická prostředí i multicloudovou podporu pro Microsoft Azure a Azure Stack, webové služby Amazon, cloud IBM a podporu pro aplikace SaaS, včetně nového zálohování Veeam pro Microsoft Office 365 1.5. S pokračující poptávkou po nepřerušovaném využívání digitálních služeb zažívá společnost Veeam trvalý nárůst poptávky.

„Zákazníci přijímají naše multicloudová řešení rekordním tempem. Společnosti Veeam trvalo šest let, aby získala 50 miliónů dolarů v objednávkách cloudových služeb. Dnes jsme docílili 54 miliónů dolarů za tři čtvrtletí,“ říká Peter McKay, jeden z výkonných ředitelů a prezident společnosti Veeam. „Toto čtvrtletí jsme překročili počet objednávek našich cloudových služeb a překonali vše, čeho jsme v této oblasti dosáhli za celý rok 2016. S 72% meziročním nárůstem cloudových objednávek za 3. čtvrtletí a více než 1 miliónem virtuálních strojů, které nyní chrání cloudové služby Veeam od našich partnerských poskytovatelů cloudu a služeb, je náš nárůst jednoznačný – společnost Veeam upevnila své vůdčí postavení nejvýznamnějšího poskytovatele dostupnosti pro veškeré aplikace, data i cloud. Na základě našeho setrvalého růstu a zvyšování tržního podílu na úkor zastaralých poskytovatelů můžeme náš závazek vůči partnerům a aliancím rozšířit a stanovit cíl 1,5 miliardy dolarů ve výnosech z objednávek do roku 2020.“

V dnešní digitální ekonomice přijímají jednotlivé firmy multicloudovou strategii, aby podpořily inovace, urychlily uvádění výrobků na trh a optimalizovaly náklady. Ale s nárůstem pracovního vytížení a uživatelských očekávání v otázce dostupnosti stoupá i zranitelnost mnoha organizací. Úspěch společnosti Veeam ztělesňuje firemní vizi a schopnost chránit nejdůležitější data v jakémkoli cloudu.

Veeam rozšiřuje své produktové portfolio o celou řadu nových možností, s cílem i nadále uspokojovat přání partnerských poskytovatelů služeb naplňovat potřeby zákaznického prostředí a odlišit se od konkurence. Nové zálohovací řešení Veeam pro Microsoft Office 365 verze 1.5 přidává vyšší úroveň škálovatelnosti a podporu vícenásobného vlastnictví pro firemní nasazení i poskytovatele služeb, kteří nabízejí řízené zálohovací služby pro Office 365. Verze 1.5 byla představena 3. října a od uvedení používá tento produkt více než 22 000 organizací, které s její pomocí chrání data ve více než 2 miliónech poštovních schránek Office 365.

Společnost Veeam nabízí do konce roku partnerům v programu Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) zdarma licencování na nové produkty. Veeam rovněž nabízí partnerům VCSP zdarma konzoli Veeam Availability, čímž plní závazek pomáhat poskytovatelům služeb a naplňovat poptávku po cloudové dostupnosti.

Další významná data společnosti Veeam pro 3. čtvrtletí 2017

Třetí čtvrtletí 2017 přineslo společnosti Veeam 37. po sobě jdoucí dvouciferný kvartální nárůst a výrazné zisky v tržním podílu na úkor poskytovatelů zastaralých řešení zálohování. Společnost Veeam hlásí 34% celkový meziroční nárůst objednávek. Společnost Veeam uzavřela v roce 2017 více smluv v hodnotě nad 500 tisíc dolarů než za čtyři předchozí roky dohromady.

Společnost Veeam ve 3. čtvrtletí 2017 rovněž uzavřela největší firemní smlouvu v historii a překonala předchozí největší kontrakt, uzavřený ve 2. čtvrtletí. Mezi významné nové zákazníky ve 3. čtvrtletí patří Nuance Communications, přední poskytovatel hlasových a jazykových řešení pro firmy a spotřebitele po celém světě; poskytovatel služeb pro 41 000 daňových účetních a právníků v Německu; jeden z největších světových dodavatelů ušlechtilé válcované oceli; německý bankovní poskytovatel služeb IT se 6 400 zaměstnanci; SingleHop, jeden z nejrychleji rostoucích poskytovatelů hostovaných soukromých cloudových služeb a serverů typu on-demand; Industrial Scientific, přední celosvětový poskytovatel přenosných plynových detektorů a služeb detekce plynů; a jedna z největších světových firem v oblasti tvorby, produkce a distribuce zábavných programů pro pozemní vysílání, kabelovou televizi a platformy typu on-demand.

Společnost Veeam má 267 500 zákazníků a získává průměrně každý měsíc 4 000 nových klientů. Více než 15,3 miliónů virtuálních strojů je nyní pod ochranou řešení dostupnosti Veeam. Ekosystém společnosti Veeam zažil nápor partnerských dodatků k firemnímu řešení; nejnovějšími přírůstky jsou integrace s Pure Storage, Nutanix, Starwind and N2WS. Společnost Veeam uvedla celosvětově podporu pro cloud IBM. Kromě toho byla řešení Veeam přidána do globálního ceníku firem Cisco a NetApp.

Společnost Veeam i nadále rozšiřovala svůj prvotřídní tým o klíčové osobnosti odvětví, například Kate Hutchisonovou, ředitelku marketingu; Carey Stantonovou, viceprezidentku globálního firemního a korporátního rozvoje; Shauna McLagana, prvního viceprezidenta pro Asii, Tichomoří a Japonsko; Marka Adamse, regionálního viceprezidenta pro Velkou Británii a Irsko; a Jimmyho Shi, lokálního ředitele pro Čínu. Ocenění: Agentura Gartner umístila společnost Veeam druhý rok po sobě v červencovém Magickém kvadrantu pro zálohování datových center a řešení obnovy pro rok 2017 do kvadrantu Leaderů.

Společnost zlepšila svou Komplexní vizi a schopnost realizace v kvadrantu Leaderů a vystoupala na 4. místo žebříčku jako největší světový poskytovatel softwaru pro zálohování a obnovu v oblasti správy úložišť, za firmami Veritas, IBM a Dell. Druhým rokem se společnost Veeam dostala na seznam 100 cloudových firem časopisu Forbes za rok 2017, což je nejvýznamnější seznam 100 soukromých cloudových firem na světě, který vydává časopis Forbes ve spolupráci s firmou Bessemer Venture Partners.

„Veeam i nadále překonává celý trh. Vize dostupnosti napříč všemi aplikacemi, daty a cloudy předurčuje tuto firmu k trvalému růstu, společně s vynikající pověstí díky úžasné schopnosti rychle řešit potřeby zákazníků v oblasti dostupnosti dat.” – Laura DuBois, viceprezidentka skupiny IDC pro cloudové služby IaaS, výpočetní platformy, úložiště a výzkum v oblasti softwaru pro systémovou infrastrukturu.

„Veeam i nadále dokazuje své odhodlání s námi spolupracovat. Neustále rozšiřujeme naše podnikání, přinášíme spolehlivé a cenově výhodné cloudové služby a Veeam nalézá nové způsoby, jak budovat řešení pro moderní firmy, s nimiž spolupracujeme. Netrpělivě čekáme na každé další inovace, se kterými přichází!“ – William Bell, produktový viceprezident, PhoenixNAP, platinový partner Veeam v oblasti cloudu a služeb.

„Díky silné pozici společnosti Veeam v našem odvětví zažila firma SingleHop 100% meziroční vzestup služeb řízené firemní kontinuity. Jsme nadšení, že se naše partnerství a odhodlání přinášet tato řešení rozrůstá, neboť naši klienti kladou velký důraz na správné postupy v oblasti DRaaS a cloudového zálohování.“ – Zak Boca, výkonný ředitel firmy SingleHop, platinový partner Veeam v oblasti cloudu a služeb.

„Máme velké množství sbírkových databází. Půjčujeme a naopak získáváme do zápůjček umělecké kolekce z muzeí po celém světě. Zajistit dostupnost informací o sbírkách je mimořádně důležité, neboť neseme vysokou zodpovědnost za umělecká díla, v interním i externím měřítku. Pracujeme sice s historií, ale naše informační technologie musí být z 21. století.“ - Michael Brady, manažer ICT v Australském muzejním fondu.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Agilita a devops, přepracování a vyhoření

Pavel Houser , 12. červenec 2018 12:30

Michael Cote na The Register upozorňuje na častý problém: nové „agilní“ metody vývoje, všechny příst...

VíceRSS 

Zprávičky

Hackeři ukradli zdravotní záznamy 1,5 milionu Singapurců

ČTK , 20. červenec 2018 14:37

Cílem útoku bylo prý získat podrobné údaje o singapurském premiérovi a také o lécích, které užíval....

Více 0 komentářů

Ericsson je díky úsporám v mírném zisku

ČTK , 20. červenec 2018 11:36

Švédský podnik se v poslední době potýkal se slábnoucí poptávkou telekomunikačních operátorů....

Více 0 komentářů

Čip v občanském průkazu si zatím aktivovala třetina lidí

ČTK , 20. červenec 2018 08:00

Prostřednictvím Portálu občana lidé mají přístup např. k údajům o důchodu nebo si mohou pořídit výpi...

Více 0 komentářů

Kalendář

04. 08.

09. 08.
Black Hat USA 2018
09. 08.

12. 08.
DEF CON 26
06. 09.

07. 09.
Humusoft Technical Computing Camp 2018

Starší zprávičky

Red Hat Ansible Engine přináší další automatizaci cloudu

Pavel Houser , 19. červenec 2018 13:52

Nejnovější verze platformy Red Hat Ansible Engine 2.6 rozšiřuje automatizaci cloudů AWS, Google Clou...

Více 0 komentářů

Samsung chystá na příští rok telefon se sklopným displejem

ČTK , 19. červenec 2018 10:00

Displej půjde složit na polovinu jako peněženku. Ve složeném stavu je na přední straně přístroje men...

Více 0 komentářů

Internet Mall snížil ztrátu, tržby mu vzrostly na 7,2 miliardy Kč

ČTK , 18. červenec 2018 17:29

Internet Mall mj. investuje do distribučního centra v Jirnech u Prahy, které by mělo sloužit 7 střed...

Více 0 komentářů

Google dostal kvůli Androidu od EK rekordní pokutu 4,34 mld. eur (aktualizace)

ČTK , 18. červenec 2018 13:26

Google využil Android k upevnění dominantní pozice svého internetového vyhledávače, uvádí EK....

Více 0 komentářů