Xerox Workplace Solutions přináší mobilitu, správu a zabezpečení firemního tisku

30. červenec 2018 19:28 0 komentářů

Xerox Workplace Solutions je cenově dostupný mix snadného nastavení ověřování uživatelů a zabezpečeného přístupu, pravidel i reportingu.

Mobilita a zabezpečení dominují dnešním pracovištím. Odpovědí společnosti Xerox na tento trend jsou nová řešení, která chrání jak data, tak i zařízení. A zároveň poskytují vyšší kontrolu nad výdaji.

Xerox Workplace Solutions nabízí správu tiskového prostředí a mobility ve dvou verzích – v cloudu a na vnitropodnikových serverech. Xerox Workplace je vhodné pro společnosti, které mají více tiskáren a multifunkčních zařízení. To přináší snadné připojení zaměstnanců – bez jakýchkoliv kompromisů v oblasti pohodlí, bezpečnosti a finanční dostupnosti.

„I kvůli GDPR mnoho firem řeší, jak získat kontrolu nad svými dokumenty a tisky, a to bez zbytečných investic. Xerox Workplace Solutions je cenově dostupný mix snadného nastavení ověřování uživatelů a zabezpečeného přístupu, pravidel i reportingu. Běží podle potřeby buď v cloudu, nebo na vnitrofiremním serveru - a funguje z Windows i Linuxu, z Maců i z Chromebooků, z iOS a Android mobilů i tabletů,“ říká Xerox produktový manažer Ondřej Vltavský a dodává, že je to také cesta, jak nalézt úspory díky sledování nákladů.

„Xerox Workplace Solutions jsou naší odpovědí na současnou situaci. Na trhu nabízíme bezpečnostní a mobilní funkce a zároveň pomáháme zákazníkům zmenšovat náklady na tisk,“ říká Tracey Koziol, senior viceprezidentka z Workplace Solutions Business Group společnosti Xerox.

Funkce se zaměřením na zabezpečení

Kromě možnosti tisknout z jakéhokoliv mobilního zařízení přináší Xerox Workplace Solutions i dvě inovativní bezpečnostní řešení navržená k ochraně přístupu jak k datům, tak k samotnému zařízení:

Zabezpečení obsahu vylepšuje bezpečnostní procesy a prostřednictvím monitoringu tisku, kopírování a skenování ochraňuje data. Firmám tak poskytuje dodatečný způsob ochrany s automatickým upozorňováním majitelů obsahu či administrátorů v případě, že je citlivá informace tisknuta či sdílena. Tato funkce je přínosná především pro organizace, které pravidelně manipulují s citlivými či důvěrnými informacemi.

Zpřístupnění tiskárny mobilním telefonem přináší výhody a nákladové úspory tím, že umožňuje přes mobilní telefony odemykat a ověřovat zařízení Xerox AltaLink® a VersaLink®. Tato funkce eliminuje nutnost pořizování bezkontaktních karet a drahých čteček. Uživatelé se na svém mobilním telefonu ověřují aplikací Xerox Print Portal a NFC, ty jsou součástí uživatelského rozhraní jejich zařízení. Většina mobilních zařízení může k ověřování použít i přečtení QR kódu, který se zobrazí na displeji tiskáren Xerox.

Další funkce Xerox Workplace Solutions:

  • Informační panel umožňuje snadnější používání zařízení a řízení nákladů skrze shromažďování statistik síťového tisku na jednom místě pro možné analýzy a monitoring.
  • Je možné omezit přístup k zařízením či funkcím na uživatelské či skupinové úrovni a vylepšit tak schopnosti kontroly nákladů. Administrátoři mohou například omezit přístup k tiskárnám mimo pracovní dobu.
  • Možnost volby tisku na nižší náklady konvertováním mobilních dokumentů na formát vhodný k tisku.

Dostupnost a cena

Xerox Workplace Solutions je dostupný ihned. Pro cenovou nabídku kontaktujte obchodního zástupce společnosti Xerox či spolupracujícího distributora.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Do 100 let díky pivu

Pavel Houser , 02. prosinec 2018 16:00

Šéf Amazonu věří, že pozitivní vliv na dlouhověkost má alkohol – alespoň v případě firem. Jeff Bezo...

Více

Kalendář

29. 01. Reshoper 2019
29. 03.

30. 03.
Czech On-line Expo 2019
01. 04.

05. 04.
SuSEcon 2019RSS 

Zprávičky

Lyft je blíže uvedení na burzu, předstihne Uber

ČTK , 11. prosinec 2018 09:00

Své akcie formou IPO nabídly letos např. Dropbox nebo Spotify....

Více 0 komentářů

Primární nabídka divize SoftBank bude největší v Japonsku

ČTK , 11. prosinec 2018 08:00

Vstup firmy na burzu bude největší primární nabídkou v Japonsku a jednou z největších na světě....

Více 0 komentářů

Kauza Huawei zaměstnává světovou politiku

ČTK , 10. prosinec 2018 09:00

Komisař EU pro digitální trh: čínské technologické firmy jsou nuceny spolupracovat s čínskými tajným...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Analýza: E-shopy letos na černý pátek omezily triky s cenami

ČTK , 10. prosinec 2018 08:00

Útraty Čechů v týdnu během slevových akcí na tzv. černý pátek dosáhly letos rekordní 4,2 miliardy Kč...

Více 0 komentářů

Před 50 lety tým vědce Engelbarta představil počítačovou myš

ČTK , 09. prosinec 2018 08:00

"Ani nevím, proč tomu říkáme myš. Asi kvůli čouhajícímu kabelu."...

Více 0 komentářů

Státy EU podpořily rychlý přístup úřadů k elektronickým důkazům

ČTK , 08. prosinec 2018 09:00

Kromě samotného obsahu budou moci vyšetřovatelé získat přístup k metadatům....

Více 0 komentářů

K tažení proti Huawei a ZTE se připojí Japonsko

ČTK , 08. prosinec 2018 08:00

Japonsko se chystá vyloučit z vládních nákupů příslušenství dodávané čínskými telekomunikačními firm...

Více 0 komentářů