Y Soft rozšiřuje integrované terminály SafeQ na zařízení Epson

05. červen 2018 21:01 0 komentářů

Integrované terminály YSoft SafeQ s funkcemi správy tisku a řešením pro digitalizaci dokumentů jsou nyní součástí multifunkčních zařízení Epson Open Platform.

Společnost Y Soft Corporation, přední poskytovatel podnikových řešení pro chytré kanceláře, dnes oznámila, že systém pro správu tisku YSoft SafeQ® je nyní integrován do multifunkčních zařízení Epson Open Platform. Integrovaný terminál YSoft SafeQ poskytne zákazníkům při práci na zařízeních společnosti Epson komfortní uživatelské rozhraní.

Dříve využívali zákazníci Epsonu správu tisku YSoft SafeQ prostřednictvím externího hardwarového terminálu. Ten zůstává i nadále stále dostupný a poskytuje konzistentní uživatelské rozhraní v prostředí, kde se využívá zařízení více značek. Integrované řešení využívá vlastní rozhraní pro aktivaci skenování, tisku, kopírování a faxování. Embedded Terminal společnosti Epson se připojí k řadě integrovaných terminálů společnosti Y Soft, která podporuje nejvýznamnější výrobce tiskových řešení na světě.

Integrované terminály Y Soft SafeQ umožňují firmám řídit a optimalizovat tiskové služby v celé své organizaci pomocí zabezpečeného tisku, nástrojů ke snížení nákladů, pracovních postupů zvyšujících produktivitu a komplexního reportingu pro sledování a kontrolu využití tisku. To vše přispívá k zvýšení dlouhodobé udržitelnosti společností.

Zákazníci společnosti Epson budou moci využívat nejnovější funkce služby YSoft SafeQ včetně automatizovaných skenovacích úloh. Nahrazením opakovaných procesů založených na zpracování papírových dokumentů automatickým digitálním zachycením, zpracováním a zabezpečeným doručením na předem určená místa se zaměstnanci mohou zaměřit na úkoly s vyšší přidanou hodnotou, které zvyšují celkovou produktivitu společnosti. Automatické procesy skenování YSoft SafeQ umožňují sofistikované zpracování úloh, například při využití optického rozpoznávání znaků (OCR) pro indexování textu, redigování textu a dokonce umožňují uživatelům zadávat metadata. Výsledky skenování jsou tak dostupné a užitečné.

"Zákazníci hledají flexibilní řešení, která uspokojí měnící se potřeby svých organizací," řekl Adrian McLellan, ředitel divize Business Imaging společnosti Epson Europe. "Přizpůsobitelná architektura, modulární funkce a nástroje udržitelnosti YSoft SafeQ dokonale odpovídají snaze o dosažení nízkých provozních nákladů, nízkého počtu manuálních zásahů, snížení dopadů na životní prostředí a vysoké spolehlivosti podnikových inkoustových multifunkčních zařízení společnosti Epson, tak abychom poskytovali dokonalé řešení pro naše firemní zákazníky."

"S pomocí platformy YSoft SafeQ 6 určené rostoucím architekturám umožňujeme zákazníkům využívat výhody řešení a infrastrukturu dle jejich potřeb, na základě škálovatelnosti, vysoké dostupnosti a redundance," uvedl Václav Muchna, spolu zakladatel a CEO společnosti Y Soft. „Naše řešení umožňuje IT oddělením maximální flexibilitu a přizpůsobení se růstu nebo změně a demonstruje širokou škálu našich zákazníků."


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Když obrázek není tím, čím se zdá být

Pavel Houser , 10. listopad 2018 06:30

Problematika falešných zpráva je dnes módní záležitostí. Následující výzkum se zaměřuje na jeden spe...

VíceRSS 

Zprávičky

Novým generálním ředitelem Autocontu je bývalý šéf Oracle Sameš

ČTK , 15. listopad 2018 12:44

Autocont se zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firmy a státní správu....

Více 0 komentářů

Lagardeová: Centrální banky by měly vydávat digitální měny

ČTK , 15. listopad 2018 08:00

Některé centrální banky, včetně švédské, kanadské a čínské, již uvažují o emisích digitálních měn ve...

Více 0 komentářů

Rostly ceny smartphonů, počítačů i tiskáren

Pavel Houser , 14. listopad 2018 11:53

Trh s technickým spotřebním zbožím zaznamenal podle statistik GfK v České republice ve 3. čtvrtletí ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Zisk Foxconnu ve čtvrtletí stoupl o 18 %

ČTK , 14. listopad 2018 10:22

Apple varoval, že jeho předvánoční tržby budou horší, dodavatelům součástek Applu také hrozí slabší ...

Více 0 komentářů

Macronova dohoda o zabezpečení kyberprostoru nemá podporu velmocí

ČTK , 14. listopad 2018 09:00

MIT: Bylo by lepší začít s užším projektem ve snaze zakázat kyberútoky na klíčovou infrastrukturu....

Více 0 komentářů

Vodafone se v pololetí kvůli odpisům a Indii propadl do ztráty

ČTK , 14. listopad 2018 08:00

Akcie firmy od začátku letošního roku klesly zhruba o 39 procent. ...

Více 0 komentářů

EY představila prototyp blockchainu pro privátní transakce v platformě Ethereum

Pavel Houser , 13. listopad 2018 10:41

Společnosti budou moci bezpečně provádět transakce díky sadě nástrojů a služeb EY Ops Chain Public E...

Více 0 komentářů