Y Soft rozšiřuje integrované terminály SafeQ na zařízení Epson

05. červen 2018 21:01 0 komentářů

Integrované terminály YSoft SafeQ s funkcemi správy tisku a řešením pro digitalizaci dokumentů jsou nyní součástí multifunkčních zařízení Epson Open Platform.

Společnost Y Soft Corporation, přední poskytovatel podnikových řešení pro chytré kanceláře, dnes oznámila, že systém pro správu tisku YSoft SafeQ® je nyní integrován do multifunkčních zařízení Epson Open Platform. Integrovaný terminál YSoft SafeQ poskytne zákazníkům při práci na zařízeních společnosti Epson komfortní uživatelské rozhraní.

Dříve využívali zákazníci Epsonu správu tisku YSoft SafeQ prostřednictvím externího hardwarového terminálu. Ten zůstává i nadále stále dostupný a poskytuje konzistentní uživatelské rozhraní v prostředí, kde se využívá zařízení více značek. Integrované řešení využívá vlastní rozhraní pro aktivaci skenování, tisku, kopírování a faxování. Embedded Terminal společnosti Epson se připojí k řadě integrovaných terminálů společnosti Y Soft, která podporuje nejvýznamnější výrobce tiskových řešení na světě.

Integrované terminály Y Soft SafeQ umožňují firmám řídit a optimalizovat tiskové služby v celé své organizaci pomocí zabezpečeného tisku, nástrojů ke snížení nákladů, pracovních postupů zvyšujících produktivitu a komplexního reportingu pro sledování a kontrolu využití tisku. To vše přispívá k zvýšení dlouhodobé udržitelnosti společností.

Zákazníci společnosti Epson budou moci využívat nejnovější funkce služby YSoft SafeQ včetně automatizovaných skenovacích úloh. Nahrazením opakovaných procesů založených na zpracování papírových dokumentů automatickým digitálním zachycením, zpracováním a zabezpečeným doručením na předem určená místa se zaměstnanci mohou zaměřit na úkoly s vyšší přidanou hodnotou, které zvyšují celkovou produktivitu společnosti. Automatické procesy skenování YSoft SafeQ umožňují sofistikované zpracování úloh, například při využití optického rozpoznávání znaků (OCR) pro indexování textu, redigování textu a dokonce umožňují uživatelům zadávat metadata. Výsledky skenování jsou tak dostupné a užitečné.

"Zákazníci hledají flexibilní řešení, která uspokojí měnící se potřeby svých organizací," řekl Adrian McLellan, ředitel divize Business Imaging společnosti Epson Europe. "Přizpůsobitelná architektura, modulární funkce a nástroje udržitelnosti YSoft SafeQ dokonale odpovídají snaze o dosažení nízkých provozních nákladů, nízkého počtu manuálních zásahů, snížení dopadů na životní prostředí a vysoké spolehlivosti podnikových inkoustových multifunkčních zařízení společnosti Epson, tak abychom poskytovali dokonalé řešení pro naše firemní zákazníky."

"S pomocí platformy YSoft SafeQ 6 určené rostoucím architekturám umožňujeme zákazníkům využívat výhody řešení a infrastrukturu dle jejich potřeb, na základě škálovatelnosti, vysoké dostupnosti a redundance," uvedl Václav Muchna, spolu zakladatel a CEO společnosti Y Soft. „Naše řešení umožňuje IT oddělením maximální flexibilitu a přizpůsobení se růstu nebo změně a demonstruje širokou škálu našich zákazníků."


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Microsoft a GitHub

Pavel Houser , 13. červen 2018 13:30

Transakce v hodnotě 7,5 miliardy dolarů je dost velká i na poměry Microsoftu, takže se prodejem GitH...

VíceRSS 

Zprávičky

Musk: Favoritem pro evropskou továrnu na baterie Tesly je Německo

ČTK , 21. červen 2018 10:00

Revoluce elektrických aut zvýší do roku 2025 hodnotu evropského trhu s bateriemi na zhruba 250 milia...

Více 0 komentářů

Česko testuje komunikaci mezi auty, vlaky a MHD

ČTK , 21. červen 2018 09:00

Vozidla si budou vyměňovat informace například o tom, jak je vlak daleko od závor, nebo že tramvaj v...

Více 0 komentářů

Xiaomi chce při vstupu na burzu získat až 6,1 miliardy dolarů

ČTK , 21. červen 2018 08:00

Půjde o jednu z největších primárních nabídek akcií v technologickém sektoru za posledních několik l...

Více 0 komentářů

Kalendář

17. 06.

21. 06.
Cyber Week 2018
19. 06.

22. 06.
Automatica 2018
23. 06.

24. 06.
Maker Faire Prague 2018

Starší zprávičky

Kryptoměnovou burzu Bithumb napadli hackeři

ČTK , 20. červen 2018 10:16

Za poslední týden jde již o druhý útok na kryptoměnové burzy v Jižní Koreji. Bitcoin opět klesl....

Více 0 komentářů

Největší australská telekomunikační firma masivně propouští

ČTK , 20. červen 2018 09:52

Telstra dominuje australskému trhu mobilních telefonů a širokopásmových sítí, zisky z pevných sítí a...

Více 0 komentářů

Dotace EU na bezplatné wifi se kvůli chybě systému odkládají

ČTK , 20. červen 2018 08:00

Obce mohly získat poukázku v hodnotě 15 000 eur. Nová výzva bude zveřejněna na podzim....

Více 0 komentářů

E-shopy českých řetězců: Lidl, Globus, DM drogerie

ČTK , 19. červen 2018 16:32

Loni stouply tržby českých e-shopů o 18 % na 115 miliard Kč. On-line nakupuje potraviny již 26 % Čec...

Více 0 komentářů