Technologická firma blue-infinity se mění na Isobar

19. February 2019 13:08 0 komentářů

Technologická a implementační firma blue-infinity se 1. dubna změní na Isobar. Rebranding bude posledním krokem integrace blue-infinity do Isobaru, který je součástí mezinárodní sítě marketingových agentur Dentsu Aegis Network.

Integrace blue-infinity rozšíří technologické možnosti Isobaru a naplní globální vizi společnosti pomáhat klientům s digitální transformací, založené na kreativitě. Tým blue-infinity zase posílí z hlediska strategických, konzultačních a kreativních schopností, které celosvětově nabízí Isobar.

Původem švýcarskou firmu, která patří mezi přední technologické hráče na poli digitální transformace, koupila síť Dentsu Aegis Network v roce 2017. Díky své expertíze a nabídce služeb získala přídomek „Linked By Isobar“. Od té doby posilovala svou pozici ve Švýcarsku a zejména v regionu EMEA. Plná integrace přinese Isobaru další mezinárodní příležitosti v sektoru digitální transformace, kde je blue-infinity již nyní nedílnou součástí konzultační praxe Isobaru. Společnost blue-infinity byla založena v roce 2001 a zařadila se mezi hlavní hráče digitální ekonomiky ve Švýcarsku a v celé Evropě. Díky synergiím se službami Isobaru vyrostla z hlediska tržeb za poslední rok o 20 procent. Společná propozice s Isobarem umožní blue-infinity i nadále nabízet širokou škálu služeb více než stovce klientů, kteří se řadí mezi lídry v sektoru luxusního a rychloobrátkového zboží, retailu, bankovnictví nebo farmacie. Tým blue-infinity čítá 700 digitálních expertů se sídlem ve Švýcarsku, České republice a Portugalsku.

V České republice a na rozvojových trzích řídí blue-infinity Daniel Urminský. Český tým blue-infinity bude po změně na Isobar součástí Isobar Switzerland a bude používat obchodní jméno Isobar Technologies, s.r.o. Rozšíří tak nabídku kreativního týmu Isobaru pod vedením Tomáše Kleňhy.

„Nové jméno slibuje především užší propojení digitálních technologií a marketingových strategií a naplnění globálních ambicí společnosti. Pod jednou značkou Isobar jsme schopní klientům nabídnout silné know-how z obou světů. Dokážeme posunout jejich značku na další úroveň práce se zákazníky, co se týká personalizace nebo práce s daty. Naší doménou je Salesforce, jednička na trhu CRM. Máme prokazatelné zkušenosti s digitalizací světově významných značek a ty jsme schopni předat dalším klientům. Na trh v České republice jsme vstoupili v roce 2012 a postupně jsme odtud začali řídit aktivity i pro střední a východní Evropu,“ vysvětluje silnou pozici na trhu Daniel Urminský.

Podle Tomáše Kleňhy, který vede kreativní tým Isobaru, otevírá spojení velký potenciál pro klienty v České republice. „Díky technologickým schopnostem specialistů z blue-infinity a kreativním schopnostem našich lidí můžeme naplnit globální vizi Isobaru. Vítáme tým blue-infinity pod novým názvem Isobar Switzerland a těšíme se na společnou cestu k doručení integrovaných služeb našim klientům.“

„Naše technologická expertíza nám v kombinaci s postavením Isobaru nabízí velkou konkurenční výhodu,“ řekl Patrik Gamryd, generální ředitel nově vzniklého Isobaru Switzerland. „Oproti konkurenci nabízíme širokou škálu řešení v rychle se měnící digitální ekonomice.“ Výkonný ředitel Isobaru Switzerland Pierre Aebischer dodal: “Připojili jsme se k Dentsu Aegis Network, abychom rozšířili naše služby klientům a nabídli nové mezinárodní příležitosti našim zaměstnancům. Plnohodnotné spojení s Isobarem je logickým vyústěním dnes už dvouleté integrace.“

Management a týmy zůstávají beze změny. Patrik Gamryd a Pierre Aebischer pokračují ve vedení společnosti. Pierre-Alexandre Riera byl jmenován do správní rady a bude také zastávat pozici obchodního ředitele.

Isobar má certifikované experty a specialisty, kteří pracují s lokálními týmy při integraci technologických platforem a řešení u klientů. V roce 2018 byla blue-infinity oceněna americkým gigantem Salesforce jako obchodní partner roku pro střední a východní Evropu. Tým v České republice se stal součástí Salesforce Centre of Excelence. Isobar je globálním partnerem i dalších předních světových technologických firem jako Adobe, Sitecore nebo Magento.

„Rozsáhlé znalosti týmu v oblasti designu, konzultací a technologií nám pomáhají rozšířit naše služby nejen ve Švýcarsku. Zaměření týmu blue-infinity ladí s naší vizí přinášet digitální transformaci, poháněnou kreativitou do celého světa. Jsme hrdí, že můžeme do rodiny Isobaru přivítat nové kolegy,“ uzavřela globální CEO Isobaru Jean Lin.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Startup vyvinul pro umělou inteligenci největší čip na světě

ČTK , 20. August 2019 10:24

Nově vyvinutý čip obsahuje 1,2 bilionu tranzistorů....

Více 0 komentářů

Nordic Telecom si stěžuje u ÚOHS

Pavel Houser , 20. August 2019 08:00

Vnitro u zakázky pro záchranné sbory argumentuje utajením a chce uplatnit výjimku ze zákona o zadává...

Více 0 komentářů

Huawei bude moci nakupovat americké součástky o 90 dní déle

ČTK , 19. August 2019 15:33

Ministerstvo obchodu USA také oznámilo, že zařadí na černou listinu zhruba 50 přidružených firem Hua...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Bezpečnostní rady státu jedná o kybernetickém útoku na ministerstvo zahraničí

ČTK , 19. August 2019 11:36

Ministerstvo zahraničí čelilo kybernetickému útoku v červnu....

Více 0 komentářů

V Irsku končí první šetření velké firmy okolo pravidel GDPR

ČTK , 19. August 2019 08:00

Celý proces zřejmě bude trvat měsíce, protože firma musí dostat čas na to, aby se mohla k vyšetřován...

Více 0 komentářů

Většina uživatelů sociálních sítí v USA by za ně byla ochotna platit

ČTK , 18. August 2019 08:00

Autoři dále spočítali, kolik by platformy vydělaly, pokud by vycházely pouze s příjmy od předplatite...

Více 0 komentářů

Larry Ellison má 75 let

ČTK , 17. August 2019 08:00

Larry Ellison stál u zrodu softwarového gigantu Oracle. Bývá popisován jako extravagantní multimilia...

Více 0 komentářů