Technologická firma blue-infinity se mění na Isobar

19. February 2019 13:08 0 komentářů

Technologická a implementační firma blue-infinity se 1. dubna změní na Isobar. Rebranding bude posledním krokem integrace blue-infinity do Isobaru, který je součástí mezinárodní sítě marketingových agentur Dentsu Aegis Network.

Integrace blue-infinity rozšíří technologické možnosti Isobaru a naplní globální vizi společnosti pomáhat klientům s digitální transformací, založené na kreativitě. Tým blue-infinity zase posílí z hlediska strategických, konzultačních a kreativních schopností, které celosvětově nabízí Isobar.

Původem švýcarskou firmu, která patří mezi přední technologické hráče na poli digitální transformace, koupila síť Dentsu Aegis Network v roce 2017. Díky své expertíze a nabídce služeb získala přídomek „Linked By Isobar“. Od té doby posilovala svou pozici ve Švýcarsku a zejména v regionu EMEA. Plná integrace přinese Isobaru další mezinárodní příležitosti v sektoru digitální transformace, kde je blue-infinity již nyní nedílnou součástí konzultační praxe Isobaru. Společnost blue-infinity byla založena v roce 2001 a zařadila se mezi hlavní hráče digitální ekonomiky ve Švýcarsku a v celé Evropě. Díky synergiím se službami Isobaru vyrostla z hlediska tržeb za poslední rok o 20 procent. Společná propozice s Isobarem umožní blue-infinity i nadále nabízet širokou škálu služeb více než stovce klientů, kteří se řadí mezi lídry v sektoru luxusního a rychloobrátkového zboží, retailu, bankovnictví nebo farmacie. Tým blue-infinity čítá 700 digitálních expertů se sídlem ve Švýcarsku, České republice a Portugalsku.

V České republice a na rozvojových trzích řídí blue-infinity Daniel Urminský. Český tým blue-infinity bude po změně na Isobar součástí Isobar Switzerland a bude používat obchodní jméno Isobar Technologies, s.r.o. Rozšíří tak nabídku kreativního týmu Isobaru pod vedením Tomáše Kleňhy.

„Nové jméno slibuje především užší propojení digitálních technologií a marketingových strategií a naplnění globálních ambicí společnosti. Pod jednou značkou Isobar jsme schopní klientům nabídnout silné know-how z obou světů. Dokážeme posunout jejich značku na další úroveň práce se zákazníky, co se týká personalizace nebo práce s daty. Naší doménou je Salesforce, jednička na trhu CRM. Máme prokazatelné zkušenosti s digitalizací světově významných značek a ty jsme schopni předat dalším klientům. Na trh v České republice jsme vstoupili v roce 2012 a postupně jsme odtud začali řídit aktivity i pro střední a východní Evropu,“ vysvětluje silnou pozici na trhu Daniel Urminský.

Podle Tomáše Kleňhy, který vede kreativní tým Isobaru, otevírá spojení velký potenciál pro klienty v České republice. „Díky technologickým schopnostem specialistů z blue-infinity a kreativním schopnostem našich lidí můžeme naplnit globální vizi Isobaru. Vítáme tým blue-infinity pod novým názvem Isobar Switzerland a těšíme se na společnou cestu k doručení integrovaných služeb našim klientům.“

„Naše technologická expertíza nám v kombinaci s postavením Isobaru nabízí velkou konkurenční výhodu,“ řekl Patrik Gamryd, generální ředitel nově vzniklého Isobaru Switzerland. „Oproti konkurenci nabízíme širokou škálu řešení v rychle se měnící digitální ekonomice.“ Výkonný ředitel Isobaru Switzerland Pierre Aebischer dodal: “Připojili jsme se k Dentsu Aegis Network, abychom rozšířili naše služby klientům a nabídli nové mezinárodní příležitosti našim zaměstnancům. Plnohodnotné spojení s Isobarem je logickým vyústěním dnes už dvouleté integrace.“

Management a týmy zůstávají beze změny. Patrik Gamryd a Pierre Aebischer pokračují ve vedení společnosti. Pierre-Alexandre Riera byl jmenován do správní rady a bude také zastávat pozici obchodního ředitele.

Isobar má certifikované experty a specialisty, kteří pracují s lokálními týmy při integraci technologických platforem a řešení u klientů. V roce 2018 byla blue-infinity oceněna americkým gigantem Salesforce jako obchodní partner roku pro střední a východní Evropu. Tým v České republice se stal součástí Salesforce Centre of Excelence. Isobar je globálním partnerem i dalších předních světových technologických firem jako Adobe, Sitecore nebo Magento.

„Rozsáhlé znalosti týmu v oblasti designu, konzultací a technologií nám pomáhají rozšířit naše služby nejen ve Švýcarsku. Zaměření týmu blue-infinity ladí s naší vizí přinášet digitální transformaci, poháněnou kreativitou do celého světa. Jsme hrdí, že můžeme do rodiny Isobaru přivítat nové kolegy,“ uzavřela globální CEO Isobaru Jean Lin.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Experiment kousek od našich hranic

Pavel Houser , 12. May 2019 13:40

Bělorusko je u nás zemí nepříliš známou, i když čistě geograficky není o nic dál než Pobaltí. Experi...

Více

Kalendář

20. 05.

26. 05.
Týden inovací 2019
27. 05.

28. 05.
CSNOG 2019
28. 05. IT vo finančníctve 2019RSS 

Zprávičky

USA rozšířily obvinění vůči zakladateli WikiLeaks Assangeovi

ČTK , 25. May 2019 18:08

Pokud by Assange byl ve všech případech uznán vinným, hrozí mu v USA 175 let....

Více 0 komentářů

Facebook chce mít od příštího roku vlastní kryptoměnu

ČTK , 25. May 2019 08:00

Projekt GlobalCoin by mohl být jednou z nejvýznamnějších událostí v historii kryptoměn...

Více 0 komentářů

SpaceX úspěšně zahájila budování sítě Starlink

ČTK , 24. May 2019 12:30

Po dvou odložených startech dnes Falcon 9 úspěšně vynesl družice na stanovenou oběžnou dráhu....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Firmy mohou používat Právní elektronický systém

ČTK , 24. May 2019 09:00

Za jeho vývojem systému stojí tvůrci datových schránek nebo českého státního projektu CzechPoint....

Více 0 komentářů

Huawei bude mít na podzim vlastní operační systém

ČTK , 24. May 2019 08:00

Huawei se tak zařídí, pokud nebude moci využívat operační systémy Googlu a Microsoftu....

Více 0 komentářů

Antimonopolní úřad v USA fúzi T-Mobile US/Sprint nechce

ČTK , 23. May 2019 10:00

Mezi 4 největší mobilní operátory v USA patří ještě Verizon a AT&T....

Více 0 komentářů

Výrobce čipů Qualcomm podle soudu porušil antimonopolní zákony

ČTK , 23. May 2019 09:00

Soud firmě nařídil, aby sjednala se zákazníky nové smlouvy a poskytla konkurenci licence na své pate...

Více 0 komentářů