• Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
ITBiz.cz
ITBiz.cz
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky

Citrix kupuje svého partnera, společnost App-DNA

Karel Michal
21. 12. 2011
| Zprávičky

Společnost Citrix oznámila svoji nejnovější akvizici, ta se týká firmy App-DNA, dlouhodobého partnera Citrixu, kupovaná společnost je dlouhodobě úspěšná na trhu migrace aplikací a jejich správy. Akvizice by měla být dokončena do konce roku 2011, její podrobnosti nebyly zveřejněny.

Citrix hodlá využít technologií App-DNA k akceleraci procesů v oblasti zavádění virtualizace desktopů na celopodnikové úrovni.

Produkt App-DNA AppTitude organizacím umožňuje rychlým a inteligentním způsobem zhodnotit stávající portfolio aplikací a připravit plány pro jejich migraci. Jako součást modelu transformace desktopů společnosti, Citrix nabídne zákazníkům důležité informace, které jim umožní držet se plánu a rychleji implementovat strategii pro doručování desktopů a aplikací jako službu ke všem uživatelům v organizaci.

Transformace desktopů se v podání Citrixu zaměřuje na tři různé fáze – analýzu, návrh a nasazení – ty pomáhají zákazníkům zmapovat a následně stanovit priority požadavků uživatelů a jednotlivých projektů. Ve výsledku by tak měly urychlit realizaci virtualizace desktopů na úrovni celého podniku.

Citrix předpokládá, že přidáním technologií App-DNA do svého portfolia získá pro zákazníky následující benefity:

  • Rychlou analýzu aplikačního portfolia – Platforma AppTitude provádí analýzu aplikačního portfolia v organizaci za účelem včasného odhalení případných problémů při instalaci nebo provozu aplikací. Na základě těchto podnětů je vygenerován report, který ve formě barevně odlišených položek (zelená, žlutá, červená) a vyčíslení předpokládaného objemu nutných zásahů indikuje velikost transformačního projektu z hlediska zdrojů, času a pracnosti.

  • Inteligentní nápravu aplikací – AppTitude nabízí organizacím průvodce při práci s aplikacemi, u nichž je pravděpodobné, že by mohly mít problémy s kompatibilitou. V mnoha případech může být uzpůsobení aplikací provedeno přímo v prostředí AppTitude prostřednictvím integrovaných nástrojů. Organizace tak nyní mohou uvedené informace využívat jako základnu pro rozhodování o migraci a zároveň jako podkladový materiál, který jim zaručí úspěšné dokončení projektu.

  • Automatizaci zapouzdření – AppTitude organizacím umožňuje rychlé nasazení aplikací prostřednictvím jejich automatického zapouzdření ve formátech Microsoft Windows Installer (MSI), Microsoft App-V nebo Citrix XenApp®

Rubriky: ByznysCloudPodnikový software

Související příspěvky

Zprávičky

Více než čtvrtina německých firem počítá s propouštěním kvůli umělé inteligenci

5. 6. 2025
Asseco Solutions na konferenci oslavilo 35 let systému Helios
Články

Asseco Solutions na konferenci oslavilo 35 let systému Helios

5. 6. 2025
Zprávičky

STMicroelectronics hodlá podle svého šéfa zrušit 5 000 pracovních míst

5. 6. 2025
Infrastruktura jako kód: Zjednodušte své implementace v cloudu automatizací
Články

Průzkum Acronis: cloudové úložiště záloh favoritem pro 62 % firem

4. 6. 2025

Zprávičky

Kryptoměny a jejich ekonomika

Asociace: Stát při přijetí bitcoinového daru porušil základní pravidla

ČTK
5. 6. 2025

Stát při přijetí bitcoinového daru odpovídajícího téměř jedné miliardě korun nesplnil podle České kryptoměnové

Více než čtvrtina německých firem počítá s propouštěním kvůli umělé inteligenci

ČTK
5. 6. 2025

Více než čtvrtina německých firem počítá v příštích pěti letech s propouštěním kvůli umělé

STMicroelectronics hodlá podle svého šéfa zrušit 5 000 pracovních míst

ČTK
5. 6. 2025

Francouzsko-italský výrobce čipů STMicroelectronics předpokládá, že během příštích tří let sníží počet zaměstnanců o

V Maroku zatkli muže podezřelého z únosů podnikatelů s kryptoměnami ve Francii

ČTK
4. 6. 2025

V Maroku byl zatčen čtyřiadvacetiletý muž francouzsko-marockého původu, který je podezřelý z organizování série

Vláda projedná novelu, která zpřesní pravomoci NÚKIB

Nová pravidla pro kybernetickou bezpečnost asi Senát schválí

ČTK
4. 6. 2025

Prověření dodavatelů, kteří by mohli představovat pro stát bezpečnostní riziko, a také vyloučení jejich

Pětice motorů technologických inovací v příští dekádě

Rusko chce integrovat svůj chatovací model do systémů na ISS

ČTK
4. 6. 2025

Rusko plánuje, že svůj chatovací model GigaChat integruje do počítačových systémů na Mezinárodní vesmírné

Jak se GenAI etabluje v podnikových informačních systémech?

Každý obyvatel SAE má mít zdarma přístup k placené verzi ChatGPT

ČTK
4. 6. 2025

Každý občan nebo rezident Spojených arabských emirátů má získat zdarma přístup ke službě ChatGPT

Kryptoměny a jejich ekonomika

Odborníci: Bitcoin se ke kriminální činnosti používá málo, lze dohledat historii

ČTK
3. 6. 2025

Kryptoměna bitcoin se vzhledem k možnosti dohledat transakce používá ke kriminální činnosti relativně málo.

Tiskové zprávy

Women in Tech snídaně: sdílení, které pomáhá ženám v technologiích růst

Méně papírování, rychlejší schvalování. Draslovka sjednocuje správu výdajů a služebních cest do jednoho systému

Panasonic Toughbook poskytuje řešení pro propojená vozidla pro AA

Synology představuje DiskStation DS425+

DP7200: Synology rozšiřuje svou řadu ActiveProtect, aby vyhověla požadavkům rychle rostoucích podniků

Evropští studenti zazářili v prestižní ICT soutěži

Zpráva dne

Květen je měsícem růstu, můžete růst s Windows 11 jen za €20.00!

Květen je měsícem růstu, můžete růst s Windows 11 jen za €20.00!

Redakce
15. 5. 2025

Kupte Windows 11 CDkey od Goodoffer24.com a můžete růst s tímto OS jak při...

Videa ITBiz.cz

Glenn Mallon, Dell Technologies

Elektronická recepční

FORXAI Mirror

Kamery pro průmysl a detekci požárů

Kamery pro vyhodnocení spokojenosti zákazníků

Kalendář

Zář 22
22. září @ 8:00 - 26. září @ 17:00

EMO Hannover 2025

Říj 1
Celý den

Cyber Attacks

Říj 21
Celý den

Bezpečnosť a dostupnosť dát

Zobrazit kalendář

Komentujeme

Chvála černých skřínek

Malé modely AI mají být velkým trendem

Pavel Houser
3. 1. 2025

V záplavě prognóz technologického vývoje (nejen) v roce 2025 zde prozatím trochu zapadlo jedno téma, které...

Odebírat newsletter

Zásady ochrany osobních údajů.

Zkontrolujte svoji doručenou poštu a potvrďte odběr.

Slovník

ATM

Cell

Uplink

Kategorie

  • Články
  • Komentujeme
  • Slovník
  • Tiskové zprávy
  • Zprávičky

Portál ITbiz.cz přináší informace z IT a byznysu již od roku 2006. Provozuje jej internetové vydavatelství Nitemedia. Hosting zajišťuje společnost Greenhousing.cz. Mezi další naše projekty patří například ABClinuxu.cz a Sciencemag.cz. Na stránce Redakce naleznete informace o redakci a možnostech inzerce.

Rubriky

Akce a události Byznys Cloud Ekomerce Hardware int Internet Operační systémy Podnikový software Právo Science Security Technologie Telekomunikace Veřejná správa Vývoj a HTML Zpráva dne České IT

Píšeme jinde

RSS ScienceMag RSS

  • Začíná sezóna Nočních svítících oblak
  • AMULET umí pomocí umělé inteligence předvídat vývoj rostlin
  • Fanzor2, eukaryotická obdoba bakteriálního CRISPR-Cas, je dalším příslibem pro editování genomu

RSS AbcLinuxu RSS

  • Canonical Launchpad vypíná Bazaar
  • SeaMonkey 2.53.21
  • Petice za povinné zveřejnění zdrojových kódů softwaru použitých ve veřejné správě

Newsletter

Zásady ochrany osobních údajů.

Zkontrolujte svoji doručenou poštu a potvrďte odběr.

Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
  • Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události

© 2019 Vydává Nitemedia s.r.o. Hosting zajišťuje Greenhousing.cz.

Tento web používá cookies. Pokračováním dáváte souhlas s jejich používáním. Více na itbiz.cz/soukromi.